środa, 15 kwietnia 2015

Profesjonalne badanie stóp dzieci w Solaris Center

Rodzice, którym nie udało się zapisać swoich pociech na poprzednie edycje bezpłatnych badań podologicznych, mają kolejną szansę na wizytę. W piątek i sobotę (17 – 18 kwietnia) specjalista podolog będzie badał dziecięce stopy w Solaris Center w ramach programu "Solaris – Na zdrowie!". Drodzy rodzice, nie musicie stać w niekończących się kolejkach do specjalistów. Wystarczy, że zapiszecie się na bezpłatną wizytę u podologa w Solaris Center 17 lub 18 kwietnia. Badania podologiczne są jednymi z ważniejszych badań Waszych dzieci.


- Ciężki plecak, mało ruchu czy też nieprawidłowy chód – mało który rodzic zwraca uwagę na to, jak jego dziecko jest obciążane – martwi się organizator darmowych badań podologicznych. - We wczesnym etapie rozwoju można to zwalczyć! - przekonuje. W tym celu organizowane są kolejne, darmowe badania stóp dla dzieci w prozdrowotnym programie Solaris Center.

Warto wiedzieć o tym, że specjalista podolog wspomaga swoim działaniem ortopedów czy dermatologów. - Kiedy mamy problemy ze stopami, warto udać się bezpośrednio do poradni podologicznej. Lekarz może skierować nas do innego specjalisty, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Nie narażamy się tym samym na długotrwałe wędrówki po przychodniach – dodaje organizator.

Rodzicu, nie zwlekaj – w przypadku przedłużającego się obciążania stóp lub wadliwej postawy ciała skonsultuj się ze specjalistą. „Solaris – Na zdrowie” zaprasza 17 kwietnia w godzinach 16:00 – 19:00 oraz 18 kwietnia w godzinach 11:00 – 14:00. Zarejestruj się już dziś pod numerem tel. 797 329 828.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Źródło: Solariscenter.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz