czwartek, 13 lutego 2014

Firmowy sklep Zott w Opolu. Kupuj taniej!

Kupuj taniej w firmowym sklepie Zott [zott.pl]
Miłośnicy produktów mlecznych m.in. jogurtów czy serów mozarelli znajdą dla siebie ogromny wybór tańszych produktow firmy Zott w firmowym sklepiku, umiejscowionym tuż przy zakładzie produkcyjnym (ul.Chłodnicza 6 tuż za Urzędem Pracy)

Oferta sklepu


W sklepie można zakupić po niższej cenie aniżeli w hipermarkecie jogurty Jogobella, Serduszko, Monte oraz pozostałe marki Zotta. Najlepiej kupować całe zgrzewki, wówczas cena pojedynczego produktu może spaść nawet o 40 groszy! Warto dodać, że kupując zgrzewkę jogurtów nie możecie sobie zrobić ulubionego mixa kilku smaków. Należy zakupić zgrzewkę tylko jednego smaku. Można zakupić również pojedyncze produkty. Na paletach należy szukać opisów z cenami, gdzie wyraźnie będzie zaznaczona "sztuka". Jeśli nie pojawia się przy cenie można dokonać zakupu całej zgrzewki.

Sklep firmowy Zotta od środka
Jeśli udacie się na zakupy do firmowego sklepu musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dość często są długie kolejki i należy swoje odczekać, aby dostać się do kasy ;-) Sklep także okazyjnie przygotowuje specjalne promocje cenowe tzw. "Oferty dnia sklepu Zott".

Przykładowo ofertą dnia były:
 • serduszko Mleko truskawkowe 250g - 0,50 zł/szt
 • kefir Tradycyjny Smak 400g - 1,10 zł/szt
 • Smakija Krem Śmietankowy z sosem karmelowym 150g - 0,95 zł/szt

Większe zakupy z pewnością będą nam się opłacały tym bardziej, że dzieci potrafią pochłonąć dużo produktów mlecznych ;-)

Godziny otwarcia


Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.00. W soboty sklep czynny jest od godz. 8.00-14.30. Przy sklepie znajduje się duży parking, gdzie śmiało znajdziecie swoje miejsce i bez problemu zapakujecie swoje zakupy :-)

Godziny otwarcia sklepu firmowego Zott w Opolu
Errata. Będąc w sklepie 6 sierpnia 2014 r. zauważyłem, że sklep przeszedł gruntowny remont. Został powiększony dzięki czemu można znaleźć więcej produktów na paletach oraz lodówkach. Niektóre produkty można kupować na sztuki np. Monte 150g w cenie 2,10 zł. Obecnie firmowy sklep Zott przypomina w końcu sklep z prawdziwego zdarzenia z dwiema kasami, potykaczami na których znajdziecie ofertę dnia oraz wózkami.


Wjazd do sklepu Zott od strony WUP

Sklep Zott w Opolu

Potykacz z ofertą dnia, który ujrzyjcie tuż przy wejściu do sklepu

Wózki dla klientów Zotta

Parking samochodowy dla klientów sklepu Zott

Kontakt z firmą Zott:


Zott Polska Sp. z o.o.
ul. Chłodnicza 6
45-315 Opole
Tel. 77 44 34 200
Fax: 77 44 34 205
E-mail: zott@zott.com.pl
E-mail: jogobella@zott.com.pl
Internet: http://www.zott.pl


Promocje ZOTT w marketach i dykontach

Aktualne promocje na produkty ZOTT możecie znaleźć w gazetkach promocyjnych następujących sklepów, które posiadają bogatą ofertę nabiałową ZOTT:

Czytaj również: Strefa marek: Bebiko, Bobovita, Bebilon, Pampers... Czy warto?

4 komentarze:

 1. Ale kłamstwo!

  "W sklepie można zakupić po niższej cenie aniżeli w hipermarkecie jogurty Jogobella, Serduszko, Monte oraz pozostałe marki Zotta. Najlepiej kupować całe zgrzewki, wówczas cena pojedynczego produktu może spaść nawet o 40 groszy! Warto dodać, że kupując zgrzewkę jogurtów nie możecie sobie zrobić ulubionego mixa kilku smaków. Należy zakupić zgrzewkę tylko jednego smaku."

  Po pierwsze kupując całą zgrzewkę np. Jogobelli cena może spać powyżej 40gr / sztuce, najniższa cena za jeden jogurt to nawet 50gr!! a więc ok. 70gr taniej niż w sklepie.

  Po drugie można dowolnie mieszać smaki jogurtów w ramach zgrzewki czy kartonu!!

  Pani Położna z Opola chyba nigdy nie była w sklepie firmowym a swoje informację opiera na tym co usłyszała a nie zobaczyła.
  Więcej rzetelności prosimy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziała i słyszała :-) Być może pracownica sklepu wprowadziła nas w błąd, aczkolwiek wystarczy spojrzeć w sklepie na poszczególne zgrzewki, gdzie są zaznaczone wyraźnie ceny za sztukę lub zgrzewkę. W przypadku sztuk oczywiście możemy zakupić tzw. mixa, jeśli jednak chodzi o zgrzewki takiej możliwości nie ma. Chyba, że coś się zmieniło od czasu publikacji tekstu :-) Pozdrawiamy serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupuje w tym sklepie od 2010 roku i od tego czasu produkty w zgrzewkach zawsze można było mieszać ! Oczywiście w produktach sprzedawanych na zgrzewki. Bardzo często kupuje Jogobelle pieczone jabłko która jest często w zgrzewce ze śliwką więc zawsze wymieniam i nie ma problemu. Proponuje zawitać na Chłodniczą ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. te jogurty serduszko to totalne świństwo, skład odstrasza nie dawałabym tego małemu dziecku!

  OdpowiedzUsuń