poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wielka szalona rodzinna przygoda w Travel Channel

Czy pojawienie się w rodzinie dzieci oznacza, że musimy zrezygnować z podróży? Oczywiście, że nie! Wystarczy się odpowiednio przygotować, być elastycznym i gotowym na wyzwania. Podróżowanie z dziećmi może być jeszcze wspanialszą przygodą, ponieważ możemy zobaczyć wielki, niezwykły świat ich oczami. Tak, jak Bruce i Christine, którzy w nowej serii Travel Channel wyruszają w wielką podróż z Kanady do Indii w towarzystwie swoich dwóch synków. Poznajcie rodzinę Kirkbych, która wyrusza w epicką podróż, w trakcie której przemierzą 21 tysięcy kilometrów z Kimberley w Kolumbii Brytyjskiej do Himalajów, ani razu nie korzystając z samolotu ukazując różne sposoby podróżowania z dziećmi.


Bruce Kirkby, Christine Pitkanen i dwóch ich synków, Bodi i Taj, odbywają obejmującą 21 tysięcy kilometrów podróż z Kolumbii Brytyjskiej w indyjskie Himalaje. W trakcie tej podróży wykorzystują chyba każdy środek transportu, jaki jesteście sobie w stanie wyobrazić - kajaki, kontenerowce i superszybkie pociągi – każdy, za wyjątkiem samolotu. W drodze rodzina napotyka szereg trudności, od kłopotów z pozwoleniami i zdrowiem, po burze i przepychanki z Rosjanami, nigdy nie tracąc jednak zacięcia, typowego dla poszukiwaczy przygód. W trakcie podróży odkryją zapierające dech w piersiach krajobrazy, przemierzą Wielki Mur Chiński i odbędą 27-godzinną wyprawę najszybszą koleją świata, a wszystko to w doskonałej, rodzinnej atmosferze.

Dołączcie do nich w sierpniu na Travel Channel i przeżyjcie z tą szaloną rodziną fantastyczną przygodę życia!

Opisy odcinków w sierpniu i we wrześniu


Odcinek 1 – Burze, pluszaki i nieoczekiwani Rosjanie

Premiera 8 sierpnia o 20:00, powtórka o 01:00
Pierwszy etap obejmującej 21 tysięcy kilometrów podróży z Kolumbii Brytyjskiej do Indii rodzina Kirkby pokona na kajakach, w pociągu i kontenerowcu do Korei Południowej. Burze, kamizelki ratunkowe i starcie z Rosjanami stawiają przed nimi nowe wyzwania.

Odcinek 2 – Strefa zdemilitaryzowana, Scorpions i kaczka po pekińsku Premiera 15 sierpnia o 20:00, powtórka o 01:00

Drugi etap swojej podróży rodzina Kirkby rozpocznie w Busan w Korei Południowej. Wśród środków transportu nie zabraknie superszybkiego japońskiego pociągu, żeglugi po Morzu Żółtym i sprintu do Pekinu. Poznajcie rodzinę Kirkbych, która wyrusza w epicką podróż, w trakcie której przemierzą 21 tysięcy kilometrów z Kimberley w Kolumbii Brytyjskiej do Himalajów, ani razu nie korzystając z samolotu.

Odcinek 3 – Pociągi, dziki mur oraz jaki na wysokości

Premiera 22 sierpnia o 20:00, powtórka o 01:00
Trzeci etap podróży rodziny Kirkby rozpocznie w Pekinie, gdzie będą delektować się kaczką po pekińsku i spacerować po Wielkim Murze Chińskim. Przed nimi perypetie z pozwoleniami w Tybecie.

Odcinek 4 – Jęczmienne piwo, Everest i wygasające wizy

Premiera 29 sierpnia o 20:00, powtórka o 01:00
Przed rodziną Kirkby czwarty etap podróży – Chiny. Czeka ich między innymi 27-godzinna podróż pociągiem, Mount Everest i wyścig do granicy z Tybetem, by mogli zdążyć przed wygaśnięciem wiz.


Odcinek 5 – Część 5: dziecięca księżniczka, pijawki i tort czekoladowy

Premiera 5 września o 20:00, powtórka o 01:00
Rodzina Kirkby dociera do Nepalu. Uda im się dotknąć hinduskiej boginii, potargować się o prezenty i odbyć przejażdżkę na słoniach. Urodzinową niespodzianką będzie tort czekoladowy i tygrysy.

Odcinek 6 – Żegluga po Gangesie, lassi i płonące ghaty

Premiera 12 września o 20:00, powtórka o 01:00
W szóstym etapie podróży z Kolumbii Brytyjskiej do Indii rodzina Kirkby doświadczy skwaru nad rzeką Ganges, spróbuje słodyczy, spotka zaklinaczy wężów i zobaczy płonące ghaty. Będzie też pędzić na pociąg do Taj Mahal.

Odcinek 7 - Pływanie w luksusie, żebracy i Bollywood

Premiera 19 września o 20:00, powtórka o 01:00
Siódmy etap podróży rodzina Kirkby rozpoczyna w Taj Mahal, skąd trafi do pięciogwiazdkowego hotelu, na lekcję tańca Bollywood, targ przypraw oraz do parku przygód pełnego wody i skał.

Odcinek 8 - Pociągi - zabawki, złodzieje małp i gorączka

Premiera 26 września o 20:00, powtórka o 01:00
Przed nimi ósmy etap. Rodzina Kirkby przemieści się 965 kilometrów w głąb indyjskich Himalajów. Atmosferę dodatkowo podgrzewać będzie kolej wąskotorowa, Świątynia Małp i nagła gorączka.

Źródło: www.travelchannel.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz