poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Gazetki dla dzieci z niespodzianką znajdziecie w opolskim kiosku InMedio w Auchan

Kolorowe gazetki dla dzieci z niespodzianką, to nieodłączny element każdego szanującego się sklepu lub kiosku. Stale rosnąca liczba cyklicznych wydawnictw z najpopularniejszymi bohaterami kreskówek tj. Scooby-Doo, Świnka Peppa czy Star Wars, zyskuje coraz większe grono odbiorców. Oczywiście mamy na myśli przede wszystkim dzieci, które są ich odbiorcami. Wydawcy oprócz kolorowej książeczki zawierającej opowieści związane z głównymi bohaterami wraz z naklejkami, postanowi zwiększyć atrakcyjność produktu poprzez specjalny dodatek w postaci zabawki. Zafoliowane paczuszki robią ogromne wrażenie na dzieciach, a rodzice nie mogą się oprzeć prośbą swoich pociech, aby gadżety trafiły właśnie do nich :-)


Koszty


Wybór książeczek z gadżetem jest ogromny. Czasami trudno na cokolwiek się zdecydować, a sklepowe półki nie raz uginają się pod ich ciężarem :-) W książeczkach znajdziecie latarki, skrzynki ze skarbami, pistolety czy inne wymyślne gadżety związane z głównymi bohaterami. Ceny książeczek wahają się od 7-10 złotych.


Gdzie kupić książeczki?


Musimy przyznać bez bicia, że...dość często zaopatrujemy się w tego rodzaju prezenty dla dziecka, które idealnie nadają się np. na drobny prezent. Najczęściej czynimy to w kiosku InMedio w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Sosnkowskiego w Opolu. Mamy wrażenie, że nawet w EMPiK-u nie znajdziemy tak bogatej oferty książeczek z niespodzianką dla dzieci, jak w InMedio ;-) Do ulubionych książeczek, które kupuje tata dla swojego bohatera, należą przede wszystkim: Spider-Man, Scooby-Doo oraz Star Wars, na które czekamy każdego miesiąca z utęsknieniem.


Tam właśnie oprócz wspomnianych książeczek znajdziecie m.in. gry, zabawki, kolorowanki oraz szereg czasopism poświęconych tematyce dziecięcej. Miła obsługa oraz fachowe doradztwo jak i liczne promocje ujęły nas niesamowicie :-) Koniecznie musicie odwiedzić kiosk InMedio!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz