wtorek, 26 kwietnia 2016

Jak szybko i sprawnie przekazać rodzinie pieniądze na odległość w Opolu?

Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników, który pracuje obecnie za granicą a jego rodzina pozostaje w Opolu, z zapytaniem w jaki szybki sposób może dokonać przelewu dla swojej rodziny w możliwie maksymalnie szybkim czasie w naszym mieście. Czytelnik nie posiada konta internetowego, a chciałby aby pieniądze znalazły się u jego rodziny nawet tego samego dnia. Oczywiście czasy, w których przekazy pocztowe były jedyna formą przesyłania gotówki prawdopodobnie przeminęły z wiatrem. Dziś zdobycze techniki pozwalają dokonywać nam przelewów internetowych za pomocą telefonów komórkowych a nawet możemy nimi płacić ;-) Odpowiadając na pytanie Czytelnika stwierdzamy, że istnieje sposób na szybki przekaz finansowy np. z Niemiec i odbiór gotówki tego samego dnia w Opolu.


W Centrum handlowym Auchan w Opolu
dokonasz przekazu Western Union
Rodziny, które muszą żyć w rozłące, a jeden z jej członków pracuje poza granicami kraju muszą radzić sobie nie tylko na polu emocjonalnym ale także finansowym. Z Opolszczyzny wielu młodych ludzi wyjeżdża w celach zarobkowych do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji. Polscy pracownicy najczęściej korzystają z pomocy Western Union w przesyłaniu pieniędzy do swoich rodzin.

W sposób szybki i łatwy, pieniądze można odebrać od razu po otrzymaniu specjalnego numeru MTCN. Bywa, że już nawet po minucie pieniądze są gotowe do odbioru! Western Union oferuje przekazy pieniężne na całym świecie, a gotówkę możecie odebrać lub nadać w m.in. w punkcie InMedio przy ul. Sosnkowskiego w Opolu (CH Auchan). Przekazy można odbierać i nadawać w polskiej walucie od pon-sob 9:30-20:30 oraz niedzielę 10:30-19:30.

Aby odebrać przekaz należy posiadać następujące informacje:


-Numer MTCM
-Imię i nazwisko osoby nadającej pieniądze
-Posiadać dokument tożsamości
-Kwotę przekazu (można pomylić się o 10%)


Aby nadać przekaz należy:


-Posiadać dokument tożsamości
-Podać Imię i nazwisko osoby odbierającej pieniądze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz