wtorek, 14 czerwca 2016

Wynajem nieruchomości w Opolu. Sprawdź jak otrzymać 10% rabatu!

Rynek wynajmu nieruchomości przechodzi odświeżenie. Dotychczasowa usługa klasycznego pośrednictwa w wynajmie, polegała na samym znalezieniu najemcy na mieszkanie. Sprawdź co dzisiaj oferuje jeden z liderów wynajmu mieszkań w Polsce! Obsługa wynajmu to odpowiedź na rosnące wymagania właścicieli mieszkań pod wynajem.


Jeden z liderów wynajmu nieruchomości w Polsce, otworzył swoje biuro nieruchomości Opole, oferując kompleksową obsługę wynajmu mieszkań. Na czym to właściwie polega? Firma wyręcza właścicieli mieszkań ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkań i domów. Znajdują najemcę, spisują umowę wynajmu, dokumenty towarzyszące, weryfikują najemcę, wydają lokal, prowadzą bieżącą obsługę a na koniec odbierają mieszkanie, rozliczają najemcę z kaucji i poszukują nowych lokatorów! Ta zrewolucjonizowana usługa spotyka się z coraz większym zainteresowaniem właścicieli mieszkań. Klient nie musi się martwić o ŻADEN etap wynajmu, a przy tym firma uzyskuje dla niego wyższe zyski z inwestycji.


Dlaczego wyższe zyski z wynajmu?


Usługę zarządzanie najmem prowadzą profesjonaliści i eksperci z rynku wynajmu nieruchomości. W branży nie ma dla nich tajemnic. Z tego powodu są w stanie prawidłowo obciążyć najemcę kosztami utrzymania lokalu, rozliczyć media, uzyskać wyższe stawki czynszu.

Dla wszystkich czytelników naszego bloga, którzy posiadają kartę dużej rodziny firma przygotowała specjalną ofertę. Koszt obsługi wynajmu obniżony został o 10%! Sprawdź co mogą jeszcze zrobić, aby właściwie i bezpiecznie wynajmować Twoje mieszkanie.


Czym jeszcze zajmuje się nowe biuro nieruchomości w Opolu?


  • Kompleksowym zarządzaniem najmem mieszkań i domów
  • Wynajmem i sprzedażą równocześnie
  • Wynajmem krótkoterminowym apartamentów w Opolu
  • Szczegółową weryfikacją najemców
  • Zakupem mieszkań pod wynajem
  • Opieką nad mieszkaniem

Jeśli dotychczas zmagałeś się samodzielnie z wynajmem mieszkania, możesz je przekazać do obsługi profesjonalistą. Biuro nieruchomości w Opolu zadba o Twój spokojny sen, a Ty będziesz mógł zająć się swoimi sprawami - nie martwiąc się już o wynajem mieszkania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz