sobota, 16 stycznia 2016

Nowy Auchan w Opolu przy ul. Sosnkowskiego. Sprawdź promocje dla dzieci!

15 stycznia nastąpiło oficjalne otwarcie drugiego w Opolu hipermarketu Auchan przy ul. Sosnkowskiego. Pierwszy Auchan funkcjonuje już od dłuższego czasu w Centrum Handlowym Karolinka. Nowy Auchan zastąpił mocno wysłużonego Reala, a tłumy na otwarciu sklepu sprawiły, że nie obyło się bez...kilku siniaków i zadrapań ;-) Czym zaskoczy nas nowy Auchan a w szczególności rodziców?


Rodzice ucieszą się z otwarcia nowego sklepu, który gwarantuje szerokie asortyment dziecięcy. Obszerne alejki działu dziecięcego sprawią, że znajdziecie tutaj dosłownie wszystko. Odzież dziecięca, akcesoria, foteliki samochodowe kończąc na bogatej ofercie żywności dla dzieci oraz produktów higienicznych.

Na otwarcie, w pierwszym tygodniu promocji możecie liczyć na atrakcyjne ceny body dziecięcych - 8 zł, wyprzedaży fotelików samochodowych nawet już od 35 zł czy dużych opakowań chusteczek nawilżanych Kindii w cenie 13,99 zł. Dodatkowo ceny obniżono na kaszki dla dzieci HiPP Bio - 20,04 zł, wkładki laktacyjne 30 szt. - 4,41 oraz mleko Nestle Junior 350 g - 16,96 zł.

Dużym ułatwieniem dla klientów są specjalne plansze wywieszone tuż przed wejściem na alejkę z wybranymi ofertami promocyjnymi.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz