sobota, 7 listopada 2015

Rozpoczęły się Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci w Opolu

Punktualnie o godzinie 11:00 w hali Centrum Wystawienniczo-Kongresowego rozpoczęło się największe święto dla dzieci i rodziców na Opolszczyźnie. Prawdziwy raj dla najmłodszych i nie tylko czeka na Was przez cały weekend :-) Druga edycja Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci z pewnością zaskoczy rodziców sporą liczbą wystawców, posiadających w swojej ofercie zróżnicowany asortyment. Wyraźnie można zauważyć, że Targi nabrały rozmachu o czym świadczy ogromne zainteresowanie odwiedzających. Na jakie atrakcje możecie liczyć podczas wielkiego wydarzenia dla całej rodziny? O tym piszemy w dalszej części naszej relacji.


Zabawa na całego


Na Targach z pewnością nie będziecie się nudzić. Wasze dzieci będą mogły ten czas spędzić aktywnie podczas zabawy z klockami Playmobile oraz na specjalnym stoisku z grami planszowymi. To właśnie gry planszowe wzbudzają spore zainteresowanie wśród całych rodzin. Na stoisku "Ręcznie robione cukierki i lizaki" weźmiecie udział w warsztatach wyrobu cukierków i lizaków, które - jak zachwalają sprzedawcy - są...po prostu zdrowe ;-)

Rodzice mogą wziąć udział także w panelach dyskusyjnych lub wysłuchać specjalnych prelekcji dotyczących m.in. jazdy samochodem z dziećmi czy problemów związanych z wychowywaniem dzieci, w tym kwestii uregulowania kontaktów z dzieckiem po rozwodzie rodziców, o czym ciekawie opowiadała jedne z przedstawicielek kancelarii prawnej.

Tego nie możecie przegapić


My jak zwykle udaliśmy się na Targi w poszukiwaniu nowych oraz innowacyjnych produktów, które chcielibyśmy wyróżnić. Co prawda zaczniemy od naszego ulubionego stoiska, czyli Piaskowych obrazków, o których wiele ciepłych słów poświęciliśmy przy okazji poprzedniej edycji Targów Zabawek, ale naprawdę warto! Na stoisku możecie skorzystać z bezpłatnej zabawy i kolorowania piaskiem dziesiątek wzorów obrazków. Gwarantujemy, że zabawa jest przednia a cena jednego zestawu to koszt zaledwie 8 złotych. Więcej o Piaskowych obrazkach dowiecie się tutaj.


Drugim produktem, a właściwie zabawką do...kwadratu, jak przedstawia kwadratowe puzzle wystawca, są Puzzlove dekoracje na każdą powierzchnię. Puzzlove możecie naklejać w pokoju dziecka, w salonie czy łazience. Wzory, które przygotowujecie wraz z Waszym dzieckiem trzymają się każdej powierzchni i nie zostawiają na niej śladów. Możecie tworzyć samoloty, statki czy znane postacie z bajek m.in. Spidermana.


Wystawca Puzzlove specjalnie dla naszych czytelników przygotował 10% rabatu na całe zakupy w internecie:

Kod: DOBRAZABAWA - www.puzzlove.pl 

Rabat ważny jest do 31 grudnia 2015 r.

Na Targach możecie liczyć również na wspólną zabawę z dziećmi w małym planetarium, zrobić pamiątkowe zdjęcia na wymyślnych tłach oraz sprawdzić swoje możliwości w parku linowym. Nie zabrakło także atrakcji na stoisku Parku naukowego w Krasiejowie, które przygotwało liczne zabawy na bazie drewnianych klocków.

Bilety


Targi Zabawek trwają od 7-8 listopada w godzinach 11:00-18:00 oraz 11:00-17:00.

Bilety wstępu kosztują:
  • 5 zł normalny
  • 1 zł ulgowy
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz