środa, 7 stycznia 2015

Pomysł na weekend: Cztery kopyta dla dzieci i dorosłych

"Cztery kopyta" w Piotrówce
Piotrówka to niewielka miejscowość położona zaledwie 40 km od Opola. Pewnie nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż może właśnie stać się idealnym pomysłem na weekend dla całej rodziny z Opola i okolic :-) W Piotrówce działa niezwykle prężnie stadnina koni "Cztery Kopyta", która może stać się prawdziwą mekką dla dzieci i rodziców nie tylko w wolny weekend. Dlaczego warto odwiedzić stadninę w Piotrówce? O tym piszemy w dalszej części :-)


Nauka jazdy konnej i hipoterapia


Cztery kopyta to miejsce, w którym połączysz przyjemne z pożytecznym. Nie od dziś wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu dostarcza organizmowi niezbędnej energii jak i uodparnia organizm na różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne. W Piotrówce będziecie mogli skorzystać nie tylko z profesjonalnych lekcji nauki jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry jeździeckiej, ale również zorganizujecie dla siebie i bliskich wyjazd w teren, przejażdżkę bryczką a dzieci spędzą półkolonie w siodle jeśli zajdzie taka potrzeba :-)

Stadnina również prowadzi zajęcia z hipoterapii dla dzieci z problemami zdrowotnymi, a indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć sprawi, że przebiegną one w niezwykle sympatycznej atmosferze :-)

"Cztery kopyta" zapraszają wszystkich w swoje skromne progi :-)

Białego rumaka również znajdziecie w Piotrówce ;-)

Co ważne, stadnina oferuje bardzo konkurencyjne ceny i działa przez cały rok ;-)

Jak trafić do Czterech kopyt?


Jeśli zdecydujecie się na wyjazd do Piotrówki, z pewnością nie będziecie marudzić na dojazd, który z Opola jest niezwykle prosty i w miarę szybki. Kierujecie się w stronę Strzelec Opolskich drogą nr 84, a w Strzelcach odbijacie na Jemielnicę i Piotrówkę :-)

Cztery kopyta
ul. Kościuszki 141
Piotrówka
http://czterykopytapiotrowka.blogspot.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz