piątek, 20 lutego 2015

Odbierz 20% rabatu na zakup kaszek BoboVita

Odbierz 20% rabatu na kaszki BoboVita
Producent kaszek dla dzieci BoboVita zorganizował konkurs dla rodziców, w którym nagrodą jest gwarantowany kupon rabatowy na zakup dowolnych kaszek w sklepie internetowym Nutricia. Nie jest to jedyna nagroda jaką przygotowali organizatorzy. Dodatkowo możecie liczyć na wygraną 50-ciu zestawów śniadaniowych oraz kaszek BoboVita! Przyznacie, że brzmi zachęcająco :-) Co zatem należy uczynić, aby wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim należy odwiedzić stronę konkursową tutaj oraz zalogować się do konta, które założycie bez żadnych problemów. Następnie po zalogowaniu musicie odpowiedzieć na kilka bardzo prostych pytań oraz udzielić odpowiedzi na dodatkowe pytanie związane z karmieniem swojego dziecka. Gwarantujemy, że nie będziecie mieć trudności z poprawnym wykonaniem zadań.

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, otrzymacie na adres swojej skrzynki e-mail kupon rabatowy o wartości 20%, który możecie wykorzystać w sklepie internetowym www.mamyzakupy.pl do 16 marca 2015 roku Wyniki związane z dodatkową odpowiedzią zostaną opublikowane 1 kwietnia a konkurs trwa do 11 marca 2015 roku.


Aktualnie promocję na kaszki BoboVita znajdziecie m.in. w marketach Carrefour:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz