piątek, 20 marca 2015

Weekend atrakcji dla dzieci i rodziców w Opolu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola i odwiedzających stolicę Opolszczyzny na weekend pełen atrakcji, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. A wybierać można spośród interesujących propozycji koncertów, wystaw, seansów filmowych i bogatej oferty wydarzeń dla najmłodszych.Przedostatni weekend marca rozpocznie się od szeregu kulturalnych wydarzeń. Osoby lubiące muzykę będą mogły wziąć udział w jednym z trzech koncertów – w NCPP wystąpi Skubas, w Filharmonii Opolskiej będzie miał miejsce koncert symfoniczny, a w Eliksirze Trap Door zaprezentuje PRO8L3M. Oprócz tego rozpocznie się druga już edycja Śląskich Targów Budowlanych.

W sobotę każdy będzie mógł się odprężyć, bowiem obchodzimy pierwszy dzień wiosny! Warto, więc wyjść z domu choćby na opolską wyprawę krajoznawczą, a z dziećmi udać się ja liczne warsztaty plastyczne. Dla nieco starszych też się coś znajdzie – w NCPP wystąpi Ten Typ Mes, a w Filharmonii Opolskiej odbędzie się koncert pt. „Przeboje dawnych festiwali opolskich”. W sobotę również rozpoczynają się 13. Opolskie Targi Mody – Urody i Zdrowego Stylu Życia oraz 44. Wystawa – Giełda Minerałów w CWK.

Niedziela natomiast będzie nieco lżejsza niż poprzednie dni weekendu. Jest to ostatni dzień Śląskich Targów Budowlanych i 13. Opolskich Targów Mody – Urody i Zdrowego Stylu Życia oraz 44. Wystawy – Giełda Minerałów. Wieczorem zapraszamy na koncert Natalii Kukulskiej w NCPP oraz zespołu Blues Power w Filharmonii Opolskiej.

Pełen program atrakcji weekendowych znajdziecie na oficjalnej stronie miasta Opola tutaj.

Źródło: www.opole.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz