środa, 1 lipca 2015

Program LifeStyle Mamy Dzieci w SuperPharm. Co zyskują rodzice?

Sieć drogerii Super-Pharm przygotowała własny program lojalnościowy z myślą o rodzicach i dzieciach. "LifeStyle Mamy Dzieci" to szansa na skorzystanie z wyjatkowych ofert przygotowanych specjalnie dla jego uczestników. Jeśli dołączycie do programu otrzymacie na start 3% rabatu. Następnie w zależności od częstotliwości wizyt w Super-Pharm oraz dokonywanych zakupów, rabat będzie się systematycznie zwiększał. Rabat można zwiększyć do 7% pod warunkiem dwóch wizyt za min. 35 zł w ciągu 2 miesięcy.


Dodatkowo wraz z kartą programu możecie korzystać ze specjalnych zniżek lub bonusów. Przykładem jest oferta na pieluszki Pampers Maxi Pack. 10-tka paczka za 1 grosz a gwarantowana stała cena wynosi 39,99 zł!


Z pewnością nowy program jaki został zaproponowany rodzicom w Super-Pharm stanie się konkurencyjny dla popularnego programu lojalnościowego Rossnę w sieci drogerii Rossmann. Program Rossnę ma tę przewagę, że na obecną chwilę gwarantuje wyższy rabat nawet do 10% oraz dużo bogatszą ofertę tańszych produktów z kartą Rossnę.

Dołączyć do programu można poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie drogerii lub zalogowanie się do własnego konta karty LifeStyle.Najnowsze oferty promocyjne dla dzieci w Super-Pharm znajdziecie tutaj.

Czytaj również: Prezenty od Rossmanna z kartą Rossnę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz