sobota, 8 listopada 2014

Trwają Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci Kids&Fun Expo

Targi cieszą się dużym
zainteresowaniem Opolan
Pierwsi rodzice wraz z dziećmi przybyli punktualnie o godz. 10 do hali Centrum Kongresowo-Wystawienniczego w Opolu. Już po godzinie od rozpoczęcia targów ponad połowa miejsc parkingowych przy hali była zajęta! Z godziny na godzinę przybywało gości odwiedzających targi z różnych zakątków Opolszczyzny. Sprawdziliśmy dla Was czy warto wybrać się na jedno z największych wydarzeń skierowanych dla dzieci i rodziców :-)


Zabawa i edukacja w jednym


Hala targowa wypełniła się wystawcami nie tylko z Opolszczyzny, ale również firmami z różnych zakątków Polski. Wśród firm, które prezentują swoje artykułu oraz ofertę znalazły się m.in. wiodący sklep dziecięcy Fixoni Baby Blue na stoisku, którego zakupicie szereg akcesoriów marki Canpol Babies, Lovi oraz Concords ABC Design czy Zabawiarnia.pl w ofercie której znajdują się produkty renomowanych europejskich i amerykańskich marek.

Stoisko targowe sklepu Baby Blue
Rodzice, którzy wybierają się na targi z myślą o poczynieniu drobnych zakupów z pewnością nie wyjdą z pustymi rękoma ;-) Oprócz szeregu zabawek czy zdalnie sterowanych samochodów znajdziecie szeroki wybór gier edukacyjnych oferowanych przez Tactic Games. Producent gier planszowych i plenerowych przygotował jedno z najatrakcyjniejszych stoisk, na którym Wasze dzieci spędzą miło czas podczas bezpłatnych gier pochodzących z oferty sklepu.


Możecie zagrać w gry od Tactic Games
Wielkim hitem targów - w subiektywnej ocenie naszego bloga - stały się Piaskowe Obrazki. Niewielkie stoisko z kreatywnymi zestawami plastycznymi dla dzieci było oblegane raz po raz przez rodziców z dziećmi. Piaskowe obrazki to wspaniała zabawa dla całej rodziny polegająca na tworzeniu kolorowych obrazów przy użyciu kolorowego piasku. Do zestawu dołączono kolorowy piasek, którym posypuje się poszczególne, lepkie powierzchnie obrazka, tworząc w ten sposób wspaniałe dzieło sztuki. Samodzielnie wykonany obrazek można wręczyć: Mamie, Tacie, babci, Dziadkowi...Można nim również wzbogacić własną galerię samodzielnych prac plastycznych. Piaskowe obrazki przygotowane zostały z myślą o dzieciach od 3 latek wzwyż. Przed zakupem możecie oczywiście wypróbować technikę tworzenia obrazka, która daje naprawdę mnóstwo radości :-)

Piaskowe Obrazki na targach zabawek w Opolu

Rodzice z dziećmi nie mogli oderwać się od piaskowej zabawy
Dzieci, którym znudzi się spacer po hali targowym zaoferowano mnóstwo dodatkowych atrakcji. Mogą one korzystać z dwóch pompowanych zamków usytuowanych na końcu hali głównej oraz dodatkowej sali zabaw, którą administruje Centrum Artystyczne Rytm i Zabawa z Opola na drugim piętrze hali. Tam właśnie otrzymacie specjalną ulotkę, dzięki której zyskacie 10% rabatu na rezerwację przyjęcia urodzinowego lub 15% na bilet wstępu na salę zabaw. Dzieci będą miały także okazję do wzięcia udziału w zajęciach naukowych, na których zostaną zaopatrzone w specjalne fart


Każde dziecko znajdzie coś dla siebie na targach. Rodzice mogą na chwilę odpocząć ;-)

Gość specjalny - Super Niania


Gościem specjalnym targów jest słynna Super Niania Pani Dorota Zawadzka, która raz po raz udziela ciekawych podpowiedzi dla rodziców dotyczących wychowywania swoich pociech. Można w każdej chwili zamienić kilka słów z super nianią nt. własnych problemów wychowawczych oraz wysłuchać wykładów Pani Doroty na specjalnie przygotowanej scenie.

Super Niania, Pani Dorota Zawadzka podczas wykładu dla rodziców na scenie targowej

Dla spragnionych wiedzy związanej z macierzyństwem Zdrowa Rodzina przygotowała szereg materiałów edukacyjnych do bezpłatnego pobrania. Natomiast o bezpieczeństwie dzieci podczas podróży samochodem dowiecie się z pewnością od policjantów z opolskiej komendy :-)

Bezpieczeństwo zapewniała opolska Policja ;-)
Zdrowa Rodzina i mnóstwo cennej wiedzy dla rodziców :-)

Warto, a nawet bardzo warto


Bez dwóch zdań targi powinny stać się wielkim sukcesem patrząc na zainteresowanie wśród odwiedzających. Przystępna cena biletu (5 zł dla dorosłych - przyp. red.) sprawia, że bardzo chętnie na targi zaglądają nie tylko całe rodziny, ale również osoby, które w niedalekiej przyszłości planują założyć rodzinę. Tego rodzaju impreza jest niezwykle potrzebna, choć liczba wystawców nie do końca nas usatysfakcjonowała to wierzymy, że w przyszłym roku hala CWK wypełni się po brzegi stoiskami targowymi :-)

Poniżej możecie obejrzeć film oraz więcej zdjęć z dzisiejszego dnia targowego:

Targi możecie odwiedzać w następujących godzinach:

  • Sobota 10:00 - 17:00
  • Niedziela 10:00 - 16:00
  • Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu przy ul. Wrocławskiej (obok CH Karolinka)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz