środa, 14 grudnia 2016

Promocyjna oferta owocowych deserków marki Gerber

Już za chwilę zima – czas zaśnieżonych drzew, strzelającego mrozu i coraz mniejszej dostępności świeżych owoców wysokiej jakości. Dzieci, które skosztowały ich choć raz, bez względu na wiek, z niecierpliwością czekają każdego dnia na naturalnie słodki smak owoców podawanych jako zdrowa przekąska. Rodzice zaś wiedzą, że kluczem do urozmaiconego jadłospisu malucha jest serwowanie mu także jesienią i zimą produktów ze wszystkich grup, także owoców. Gdzie je jednak wtedy znaleźć?

Problem rozwiązują owocowe deserki Gerber. Szeroki wybór powoduje, że bez względu na preferencje, każde dziecko znajdzie dla siebie coś pysznego – zarówno mali zwolennicy jagód, jak i fani morelek.

By pomóc rodzicom dbać o różnorodność w diecie ich pociech, marka Gerber przygotowała atrakcyjną promocję owocowych deserków dla dzieci. Część asortymentu z tej kategorii, występująca dotychczas w opakowaniach 125g, w okresie promocji dostępna będzie w wersji 50% gratis – w tej samej cenie rodzic i maluch otrzymają aż 190 g owoców! W sklepach można już szukać wyróżniających się promocyjnych słoiczków zawierających m.in. desery:


• Delikatny banan – dla niemowląt po 4. miesiącu życia, średnia cena rynkowa około 3,30 zł;
• Krem z jabłek i jagód – dla niemowląt po 4. miesiącu życia, średnia cena rynkowa około 3,30 zł;
• Jabłuszka z morelami – dla niemowląt po 4. miesiącu życia, średnia cena rynkowa około 3,30 zł;
• Jabłka z marchewką i winogronami – dla niemowląt po 4. miesiącu życia, średnia cena rynkowa około 3,20 zł.

Już wkrótce dołączą do nich kolejne owocowe deserki Gerber – zachęcamy do czujności a wybrane owocowe deserki marki Gerber dostępne są już w sklepach w promocyjnej ofercie – opakowania zwiększono aż o połowę, cena pozostała bez zmian.

1 komentarz:

  1. Jak już jesteśmy przy gerberze, to nestle co jakiś czas organizuje bezpłatne akcje testowania produktów dla dzieci. W tej chwili trwa nabór do próbowania deserków w tubkach Gerber - gdyby ktoś miał ochotę to zapraszam do czytania - http://darmowa-pielucha.pl/przetestuj-deserki-w-tubkach-gerber/

    OdpowiedzUsuń