niedziela, 19 stycznia 2014

Sklepy dziecięce w Opolu: Królestwo dzieci [Your Style]

Królestwo Dzieci - sklep dziecięcy w Opolu
Kolejny sklep z akcesoriami dla dzieci, który bierzemy pod lupę. Przyznam, że do niedawna nie słyszałem w ogóle o Królestwie Dzieci, bo taką wdzięczną nazwę nosi sklep, który znajduje się przy ul. Głogowskiej 39 w Opolu. Sklep posiada niezwykle bogaty asortyment i głównie sprzedaje w internecie ale również jest możliwość dokonania zakupów w sklepie stacjonarnym. Sprzedaż internetowa - jak chwali się sprzedawca - poparta jest 5-cio letnim doświadczeniem zatem to dobry prognostyk przy dokonywaniu zakupów w KrólestwieDzieci.pl

Asortyment

W sklepie znajdziemy bogaty wybór m.in.:
  • artykułów szkolnych
  • fotelików samochodowych oraz akcesoriów
  • akcesoriów do karmienia dziecka (kubki, butelki...)
  • książeczek dla dzici
  • klocków LEGO
  • wyposażenia pokoju dziecięcego (karuzele do łóżek, leżaczki i huśtawki, krzesełka do karmienia, łóżka i kojce, pościele)
  • ubranek dziecięcych
  • wózków (pojedyncze, podwójne, akcesoria, zestawy)
  • zabawek 
  • oraz artykułów higienicznych (nocniki, przewijaki, podesty...)
Ceny są bardzo zróżnicowane, ale przede wszystkim przystępne szczególnie dla osób, które nie dysponują ogromną gotówką na zakup np. wózka. Przykładem może być wózek spacerowy JANE CARRERA, który w promocji wraz z budką i koszykiem można zakupić w cenie 499,99 zł. Carrera to produkt niezrównanej filozofii firmy JANÉ, wszystkie szczegóły są wyrazem luksusu i dobrego smaku.

Wśród wózków dziecięcych możemy wybierać z pośród wózków z serii Baby Jogger, Graco czy Carrera. Jeśli poszukujemy podwójnego wózka, znajdziemy całkiem spory wybór estetycznych wózków dla bliźniaków.


Podobna sytuacja ma się z fotelikami samochodowymi, jeśli chodzi o wybór producenta. Tutaj również możemy wybierać w fotelikach głównie Graco i Jane. Dodatkowo można zakupić akcesoria samochodowe np. organizery na tył siedzenie czy osłonki tułowia. Jednak ceny organizerów są dość wysokie i lepiej zainwestować w zakup organizerów, o którym pisałem w poście Podróż z dzieckiem: ochraniacz na fotel organizer w jednym. W tym wypadku zaoszczędzimy nieco złotówek, a jakościowo na tym nie ucierpimy :-)

Podsumowanie

Co prawda nigdy nie dokonywałem zakupów w Królestwie Dzieci, ale oceniając sklep po stronie internetowej, która jest przygotowana niezwykle przyjaźnie w nawigacji, którą obsługuje się intuicyjnie oraz dostępnym asortymencie, mogę stwierdzić, że warto wybrać się na zakupy do tego sklepu. To co dodatkowo przekonuje, to opinie o sklepie na platformie Ceneo, których sklep zgromadził grubo ponad 4.300 w tym 99% opinii była pozytywna. Sklep oferuje również swoje towary na platformie Allegro, gdzie opinie otrzymane przez sklep również dobrze świadczą o sprzedawcy.
Dane kontakowe sklepu:

YOUR STYLE
Królestwo Dzieci
ul. Głogowska 39, 45-315 Opole
Email: sklep@krolestwodzieci.pl
Tel.: +48 775 421 675
[sklep nie przyjmuje zamówień telefonicznie]
Poniedziałek - Piątek (09:00 - 17:00)
www.krolestwodzieci.pl

Czytaj również: Komisy dla dzieci w Opolu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz