środa, 26 listopada 2014

Świąteczna muzyka przy rodzinnym stole

Muzyka na Święta dla każdej rodziny
Za niespełna miesiąc czeka na wyjątkowo rodzinny czas, który spędzimy w gronie najbliższych. Świąteczna atmosfera udzieli się zapewne każdemu, a nastrój muzyczny pomogą umilić kolędy i pastorałki, które zagoszczą w wielu domach. Dziś zaprezentujemy kilka muzycznych nowości na Święta, które możemy śmiało polecić każdej polskiej rodzinie :-)


Świąteczny powrót - Back for Christmas


Świąteczna płyta znanego niemieckiego pianisty Arne Schmitta, na której znalazło się 60 minut polskich i światowych kolęd. Znane i lubiane melodie tj. Lulajże Jezuniu czy Jezus Malusieńki wykonane na fortepianie sprawią, że świąteczny czas upłynie Wam w radosnym nastroju. Bardzo nastrojowa oraz rodzinna płyta, która przypadnie każdemu do gustu :-) Fragmentów płyty możecie wysłuchać na stronie sklepu z muzyką relaksacyjną VTM Dr.Stein

Fortepianowe kolędowanie


Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian.Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj. Wprowadzają one słuchacza w zadumę i wyjątkowy nastrój. Mimo że część z nich zawiera nutkę nostalgii, napawają one radością i miłymi wspomnieniami. Może właśnie dlatego powinniśmy ich słuchać częściej, nie ograniczając się tylko do wieczoru wigilijnego. Kolędy zawarte na tym albumie zostały zagrane na legendarnym koncertowym fortepianie Steinway mod. D-274/1951. Na takim instrumencie koncertują najwybitniejsi polscy i światowi pianiści. Fragmentów płyty możecie wysłuchać na stronie sklepu z muzyką relaksacyjną VTM Dr.Stein.Chistmas Time - Świąteczny czas


Trwający pół godziny, świąteczny koncert wzbogacony został o ciekawe, perfekcyjne pod względem harmonii połączenia jakże różnych od siebie utworów. Drugi utwór zawiera znane z klasyki utwory (J.S. Bacha, C.F Gounda oraz A.L Dvoraka) o wyjątkowo romantycznym, melancholijnym i zarazem relaksacyjnym charakterze. Muzyka do marzeń i odpoczynku, wspaniałe połączenie uroczystych i odświętnych melodii z dźwiękami i brzmieniami współczesnej muzyki relaksacyjnej i terapeutycznej. Muzyka zawarta na albumie tworzy już po kilku pierwszych minutach spokojną i relaksującą atmosferę.

Fragmentów płyty możecie wysłuchać na stronie sklepu z muzyką relaksacyjną VTM Dr.Stein.Wszystkie płyty dostępne są w sklepie stacjonarnym wydawnictwa Press&Media w Opolu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz