czwartek, 22 maja 2014

Prezenty na Dzień Dziecka z Lidla

Zestaw piłkarski w Lidlu
kupicie za jedyne 22 zł!
Po chwilowej przerwie powracam do pisania :-) Już niebawem, bo 1 czerwca obchodzić będziemy Dzień Dziecka. To międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach na świecie jest jednym z najpiękniejszych, bo poświęcone najważniejszym osobom w naszym życiu :-) Wielu z nas powoli zastanawia się nad odpowiednim prezentem dla swojej pociechy a znana sieć sklepów LIDL wyszła rodzicom naprzeciw oferują niezwykle bogatą ofertę zabawek oraz odzieży na ten wyjątkowy dzień.


Z bogatej oferty wybrałem kilka rzeczy dla mojego synka, które mam nadzieję przypadną małemu szkrabowi do gustu :-) Z racji faktu, iż jestem fanem piłki nożnej, a już za niespełna miesiąc rozpoczynają się Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii postanowiłem, że upoluję w LIDLU zestaw piłkarski składający się z koszulki i spodenek w barwach narodowych kraju, który wystąpi w Brazylii. Najprawdopodobniej będę szukał barw brazylijskich i portugalskich ;-) Piszę w formie przyszłej ponieważ sprzedaż zestawów piłkarskich rozpocznie się od 24 maja. Zestaw kosztuje zaledwie 22 zł,. gdzie dość podobny zestaw w Netto, ale FC Barcelony kosztuje ok. 40 zł.

Kolejną rzeczą jaką już tym razem zakupiłem jest mini gra stołowa AIR HOCKEY CYMBERGAJ. Miniaturka znanej i popularnej gry, którą znajdziecie w wielu centrach handlowych. Jestem przekonany, że sprawi wiele frajdy mojemu Kubusiowi, a Tata zapewne nie jeden raz będzie musiał uznać wyższość syna w rywalizacji sportowej ;-) Cena gry wynosi 59 zł.

Mini gra AIR HOCKEY Cymbergaj w Lidlu


W Lidlu na Dzień Dziecka pojawiły się również piękne kolorowe latawce i nie mogłem się oprzeć, aby w końcu z Kubusiem móc cieszyć się fruwającą ku niebu kolorowej żabce :-) Cena 24,99 zł wydaje się niezwykle przystępna tym bardziej, że jakoś latawca jest naprawdę solidna.

Latawiec żabcia z LidlaŚpieszcie się do Lidla jeśli coś z powyższych rzeczy Was zainteresowało. Oczywiście to tylko fragment oferty, którą znajdziecie w najnowszej gazetce tutaj. A Wy co kupicie swoim pociechom na Dzień Dziecka? :-)

Źródło: www.lidl.pl

1 komentarz:

  1. Dobrze, że na Dzień Dziecka pojawia się sporo promocji i znacznie więcej opcji wyboru :)

    OdpowiedzUsuń