wtorek, 27 maja 2014

Dzień Dziecka w Opolu. Gdzie wybrać się z dziećmi?

Dzień Dziecka na sportowo
w Turawa Park
Już w najbliższą niedzielę 1 czerwca obchodzić będziemy Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy dzień warto spędzić aktywnie wraz z naszymi pociechami. Co oferuje nasze miasto tego dnia dla dzieci i rodziców? Wybór jest naprawdę ogromny a każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla swoich dzieci. Sprawdźcie poniżej :-)


Zawody z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Opole

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na 3 edycję HARLEM SKATE PARK CHALLENGE do opolskiego Skate Parku gdzie czekać na Was będzie moc zabawy i atrakcji oraz cenne nagrody.

Jak co roku wystartują dwie kategorie wiekowe: "OPEN" i "DO LAT 15", w których zwycięzcy zgarną główne nagrody. Będzie można też wygrać deski za najlepsze tricki od Locals Skateborders oraz nagrody pocieszenia i nagrody specjalne. Łączna pula nagród już przekroczyła 5000 pln.
Ponadto zobaczycie pokazy Tańca Royal Dance Center , oraz pokazy Street Workout Eagle Force Opole.


Dodatkowo sponsor imprezy - TelepizzaOpole zorganizowała specjalną promocję dla wszystkich uczestników i widzów tej imprezy - wszystkie pizze o 30% taniej.

Miejsce imprezy: Skate Park w Opolu 1.06.2014 godz.11:00

Night Skating Opole

MOSiR wraz ze Stowarzyszeniem RoleOpole zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na Night Skating 1 czerwca w strojach postaci z bajek i filmów animowanych. Start przejazdu spod CWK ul.Wrocławska 158 (k.CH Kultura)Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Karolinka ze Świnką Peppą

Z okazji Dnia Dziecka Karolinka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci Centrum, gdzie specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy masę atrakcji. Gościnnie, Centrum Handlowe Karolinka odwiedzi Świnka Peppa, która jest  prawdziwa gwiazda telewizji, m.in. Mini Mini oraz TVP. Jej przygody przedstawiają znane dzieciom codzienne sytuacje w domu, na dworze, z rodziną czy z przyjaciółmi, dlatego spotkanie z Peppą będzie dzieci niezapomnianą atrakcją!

Historie Peppy często są wzruszające, ale zawsze dobrze się kończą. Serial o przygodach Peppy został wyróżniony za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuk wizualnych nagrodą BAFTA w kategoriach Najlepsza Animacja oraz Najlepszy Serial Animowany dla Przedszkolaków.

W programie m.in.:

1.Spotkanie ze Świnką Peppą

2.Spektakl "Świnka kocha dzieci!" – bajkowy spektakl teatralny z udziałem Świnki Peppy i animatorów ukazujący dzieciom bezpieczne zachowania w czasie zabawy

3.Edukacyjne animacje z udziałem Peppy
4."Klub młodego artysty" - kącik plastyczny

5."Peppa jest aktywna!" – kolorowy plac zabaw wyposażony w bezpieczne atestowane zabawki

6.Studio fotograficzne "Peppa jest Gwiazdą" – bezpłatne mini sesje zdjęciowe dla wszystkich dzieci wykonywane przy stanowisku fotografa

7.Nauka piosenek o Śwince i jej rodzince, mini kino, balonowe zooDzień Dziecka w Centrum handlowym Turawa Park na sportowo


Już w niedzielę, 1 czerwca, w godzinach 11:00-18:00 centrum handlowe Turawa Park zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na imprezę w ramach Dnia Dziecka. W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej nabierze ona sportowego charakteru. Na uczestników wydarzenia czeka moc atrakcji – zawody sprawnościowe, zabawy dla najmłodszych oraz liczne konkursy z nagrodami.

Festyn w Młodzieżowym Domu Kultury

MDK w Opolu organizuje jak zwykle doroczny festyn rodzinny. W programie m.in. występy artystyczne, działania plastyczne, zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami. Festyn odbędzie się na opolskim Placu Wolności. Na scenie wystąpią m.in.: wokaliści i zespoły taneczne z MDK, mali aktorzy z Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 38, tancerze capoiery i Akademii Tańca MAESTRO, laureaci 18. Festiwalu Piosenki Przedszkolnej oraz gwiazda popołudnia - Krzysztof Antkowiak. Wśród licznych atrakcji znajdą się również konkursy rodzinne z nagrodami, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, nauka chodzenia na szczudłach, wielkie bańki mydlane oraz dmuchany plac zabaw (bezpłatny). Rodzice będą mogli zbadać ewentualne wady postawy u swoich dzieci, a także zasięgnąć darmowych porad prawnych. Początek festynu o godz. 12.00.


Piłkarski piknik na stadionie Odry Opole

Dla miłośników piłki nożnej zorganizowany zostanie na piłkarski piknik, który przygotował przygotował Opolski Klub Sportowy Odra. Impreza, której głównym organizatorem są funkcjonujące w Odrze akademie przedszkolaka, rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 9.00, oczywiście przy Oleskiej 51.

W trakcie gier, zabaw i szeregu atrakcji rozegrany zostanie także specjalny, okolicznościowy piłkarski turniej na najmłodszych. Wstęp na piknik jest wolny


Źródła: mosir.opole.pl , ch-karolinka.pl , turawa-park.com, oksodra.pl, mdk.opole.pl

Czytaj również: ZOO w Opolu - sposób na spędzenie dnia w mieście

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz