wtorek, 2 września 2014

Przegląd gazetek promocyjnych: 2.09.-15.09.2014

Promocje na artykuły dziecięce
Po raz kolejny przeglądamy dla Was gazetki promocyjne w poszukiwaniu najciekawszych ofert produktów dla dzieci. Tym razem duże markety zaoferowały różnorodne oferty choć z głównym naciskiem na...soczki Kubuś Play, które można zakupić w czteropaku już w cenie 4,99 zł! Tak tanio dawno nie widzieliśmy Kubusiów, a już szczególnie w Polo Markecie, który zaszalał tym razem z ofertą dziecięcą :-) Trudno nie wspomnieć również o super promocji Biedronki, która wprowadziła od wczoraj loterię z nagrodami. Do wygrania m.in. aż 100 samochodów Volkswagen Golf Sportvan! Wystarczy zrobić zakupy na kwotę 50 zł i zdrapać otrzymaną zdrapkę :-) Poniżej przedstawiamy szczegóły.Promocje w Polo Market - gazetka

Po raz kolejny musimy pochwalić Polo Market za świetne promocje przygotowane z myślą o dzieciach i portfelach rodziców ;-) Do niedawna PM rzadko oferował świetne okazje cenowe na artykuły dziecięce, ale od jakiegoś czasu zmieniło się to na lepsze. Początek września szykuje się w Polo niezwykle atrakcyjnie, bo tak jak już wspomnieliśmy we wstępie soki Kubuś Play 0,4 różne rodzaje zakupicie w czteropaku w cenie zaledwie 4,99 zł! Cena za sztukę wynosi 1,24 zł! Ze świecą możecie szukać Kubusiów w tak niskiej cenie :-)

Bardzo spodobała nam się oferta na Danonki do picia Kakao 250ml w powiększonym o 25% opakowaniu w cenie 1,89 zł. Uważamy, że warto dokonać zakupu Danonków.

Dla rodziców poszukujących tanich pieluszek, Polo Market zaoferował pieluszki Nino w różnych rozmiarach w cenie 29,99 zł. Bardzo przypominają pieluszki Dada z Biedronki również cenowo ;-) Polecamy!

Na koniec promocyjnych szaleństw Polo Marketu znalazły się oferty mleka Bebiko 800g w cenie 29,99 zł oraz zupek lub obiadów BoboVita, których 4 sztuki kupicie w cenie 3 :-)Oferta ważna: 3.09.-9.09.2014Największą promocją Biedronki jest...loteria z setkami cennych nagród w tym samochodami! Wartość nagród jest ogromna a szansa na wygraną całkiem spora :-) Do wygrania jest 100 samochodów, 1000 sztuk sprzętu elektronicznego (telefony, konsole do gry, aparaty cyfrowe...), 25.000 ekspresów do kawy Italico oraz 500 000 bonów zakupowych na kwotę 100 zł! Aby wziąć udział w promocji należy zrobić zakupy w Biedronce na kwotę 50 zł do 12 października. Akcja trwa do wyczerpania puli zdrapek w danym sklepie.

Trzeba przyznać, że takiej promocji nie zgotował klientom żaden sklep w Polsce i grzechem byłoby nie skorzystać z oferty Biedronki. Szczegóły znajdziecie na załączonej poniżej gazetce:
W najnowszej gazetce Netto warto wyróżnić dwa produkty dla dzieci. Są nimi serki Bakuś do kiesoznki różne rodzaje w cenie 1,49 zł, co jest naprawdę świetną ceną, choć w Kauflandzie znajdziecie Bakusie w cenie 1,45 zł ;-) oraz wspomniane soki Kubuś Play w czteropaku, ale w cenie 5,99 zł. Drożej o złotówkę aniżeli w Polo Market, co daje 1,50 zł za sztukę. Owszem cena jest w dalszym ciągu atrakcyjna, choć zaledwie 9 groszy niższa aniżeli pojedynczy sok w Kauflandzie ;-)Oferta ważna: 1-7.09.2014

Promocje w TESCO - gazetka 

Tym razem Tesco nie wykazało wielkiego zainteresowania wobec dzieci i rodziców (oprócz oczywiście specjalnej gazetki na artykuły szkolne jak w przypadku konkurencji). Na uwagę zwracają dwupaki Danonków do picia, Danonków jogurtów oraz Monte, których drugi produkt kupicie za połowę ceny. Nas promocja nie powala na kolana ;-)

Druga oferta jest już nieco ciekawsze. Posiadacze karty Club Card mogą zakupić pieluchy Pampers Economy Box Plus w cenie 72,99 zł. Okazując kartę Club Card oszczędzacie 21 zł. Również z kartą 3 opakowania kaszek mleczno-ryżowych BoboVita zakupicie w cenie 18 zł. 6 zł za opakowanie to przyzwoita cena :-)
Promocje w Rossmannie - gazetka

Rossmann nie zawsze informuje o specjalnych okazjach w swoich gazetkach. I tak oto obecnie kupicie kaszki mleczno-ryżowe Nestle w cenie 6,39 oraz 6,49 zł w zależności o smaku kaszki. Ale to niewiele w porównaniu z promocją dwóch smaków kaszek mleczno-ryżowych BoboVita w ramach akcji "Ceny na do widzenia", które zakupicie w cenie 4,49 zł! Jeśli dodacie do tego rabat z karty Rossnę np. 10% naliczany od ceny promocyjnej, koszt jednej sztuki kaszki wyniesie zaledwie 4,04 zł! Kaszki mają długi termin ważności i nie ma żadnych haczyków :-)Od 3 września ruszajcie po zakup pieluszek Pampers Active Baby Economy Mega Plus w Superofercie cenowej 84,99 zł. Dla smakoszy soków Kubuś Go! 300 ml Carrefour przygotował obniżoną cenę 1,59 zł i to jest dobra oferta :-)Oferta ważna: 3.09.-15.09.2014

Promocje w Super-Pharm - gazetka

Od 4 września w Super-Pharm znajdziecie kolejne promocje na artykuły dziecięce w tym m.in. pieluszki Pampers w cenie 39,99 zł. Do tańszego zakupu nie jest potrzebna karta LifeStyle. Na wszystkie produkty Bambino do pielęgnacji ciała dla dzieci i niemowląt otrzymacie 25% rabatu.

Pełną ofertę promocyjną także na mleko Bebilon 1200g oraz kaszki Nestle znajdziecie na załączonej poniżej gazetce:


Oferta ważna: 4.09.- 17.09.2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz