środa, 3 września 2014

Jak kupić kaszkę BoboVita w cenie 4,04 zł w Rossmannie?

Kup kaszkę BoboVita za 4,04 zł!
Rodzice, którzy robią często zakupy kaszek mleczno-ryżowych w Rossmannie doskonale wiedzą jakie standardowe ceny kaszek Nutricia obowiązują. Jest to cena oscylująca w w okolicy 7 złotych. Natomiast w pozostałych sklepach jeśli dobrze poszukamy, z pewnością odnajdziemy ceny w okolicach ok. 6,50 zł. Jak zatem kupić kaszkę BoboVita w cenie 4,04 zł? Przyznacie, że to niezwykle kusząca propozycja :-)


Rossmann od dłuższego czasu wprowadza różnego rodzaju promocje na wybrane produkty, których próżno szukać m.in. w gazetkach promocyjnych. Najlepszym sposobem na upolowanie super okazji cenowej jest regularne odwiedzanie Rossmanna lub naszego bloga ;-) Oferta "Cena na do widzenia" obowiązuje obecnie w sieci Rossmann na dwa rodzaje kaszek mleczno-ryżowych BoboVita. Cena promocyjna wynosi 4,49 zł co jest świetną okazją do zakupu większej ilości opakowań.

Jeśli dodamy do tego rabat z Kart Rossnę jaki posiadamy, a jest to załóżmy tak jak w naszym wypadku 10% naliczane od ceny promocyjnej, ostateczna cena kaszki wynosi zaledwie 4,04 zł! Na dowód załączamy zdjęcie zakupionej kaszki o smaku owocowym wraz z rachunkiem z Rossmann mieszczącego sie w Galerii Handlowej Turawa-Park w Opolu.


Śpieszcie się, bo ilość towaru z pewnością jest ograniczona. Dodamy, że termin ważności kaszek jest długi bo co najmniej półroczny, zatem nie ma ukrytych haczyków w tejże promocji :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz