środa, 10 września 2014

Bezpłatna mapa Polski dla dzieci - sprawdź jak ją otrzymać

Bezpłatna mapa dla dzieci
(fot. Iwona Olszewska-Król)
Wydawnictwo Dwie Siostry przygotowało edukacyjną mapę Polski dla dzieci. Choć mapa adresowana jest głównie do dzieci rozpoczynających naukę w szkole, to będzie mogło otrzymać ją każde dziecko i każdy dorosły, jeśli będzie tego chciał. Będzie ją można zamówić za pomocą strony internetowej kancelarii premiera www.premier.gov.pl między 12 września, a 11 listopada. Mapa 25 lat Wolności zostanie przesłana bezpłatnie pocztą.


Na obecną chwilę nie wiadomo czy będzie możliwość wysyłki mapy także za granicę. Jak tylko będziemy znać więcej szczegółów, oczywiście poinformujemy Was o wszystkim na naszym blogu :-)

Aktualizacja: 12.09.2014

Mapę można już zamawiać na stronie Premiera RP poprzez specjalny formularz, w którym podajecie swoje dane oraz ilość zamawianych map. Po prawidłowym wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny na swoją skrzynkę mailową, który należy kliknąć, aby otrzymać potwierdzenie złożenia zamówienia na mapę. Śpieszcie się ponieważ liczba map jest ograniczona, a formularz zostanie zamknięty po wyczerpaniu nakładu.

Mapa 25 lat wolności dla Twojego dziecka całkowicie bezpłatnie!
Maksymalna ilość zamówionych map dla osób indywidualnych wynosi 3 sztuki. Instytucje mogą zamawiać maksymalnie 50 sztuk.

Czytaj również: Przegląd gazetek promocyjnych: 8-17.09.2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz