czwartek, 11 września 2014

Wstrzel się w nowy rok szkolny z Angry Birds w CH Karolinka

Zabawy z Angry Birds
w CH Karolinka Opole
CH Karolinka w Opolu powita nowy rok szkolny w prawdziwie wystrzałowym stylu. W najbliższą sobotę, na wszystkich klientów, zwłaszcza najmłodszych, czeka specjalna Strefa Angry Birds, w której będą mogli spróbować swych sił, mierząc z procy do zielonych świnek. Dzięki proponowanym atrakcjom nie zabraknie dobrej zabaw połączonej z rywalizacją. Na aktywnych uczestników gier i konkursów czekają nagrody z motywem Angry Birds.


Gra zręcznościowa Angry Birds zawojowała świat już kilka lat temu, podbijając serca zarówno dzieci jak i dorosłych. To połączenie znakomitej rozrywki z ćwiczeniem precyzji i celności. Już 13 września, CH Karolinka zaprasza wszystkich miłośników Angry Birds oraz osoby, które chciałyby poznać tę wciągającą grę, do wspólnej zabawy.

Na odwiedzających Strefę Angry Birds, oprócz wybudowanej gigantycznej strzelnicy, czekają również inne atrakcje. Wśród nich m.in. konkursy z nagrodami, fabryka Angry Birds, gdzie każdy będzie mógł stworzyć własną postać z gry, gry multimedialne oraz gra planszowa, w której każdy może stać się pionkiem.

Dla najmłodszych zaplanowano także kącik plastyczny, gdzie dzieci będą mogły stworzyć własną postać Angry Birds. Uczestnicy zabawy będą też mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z głównym bohaterem gry – Red Bird. Nie zapomnieliśmy także o pozostałych Klientach naszego Centrum, dla których przygotowaliśmy akcję prosprzedażową. Paragony za zakupy będzie można wymienić na element szkolnej wyprawki.

Atrakcje zaplanowane w CH Karolinka na 13 września w godz. 12.00 – 18.00.

Źródło: CH Karolinka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz