środa, 20 sierpnia 2014

Dopasuj biustonosz z brafitterką. Zbadaj piersi!

Bezpłatne warsztaty dla kobiet
W Silesia City Center będziesz można zapytać… o piersi. Już 23 sierpnia odbędą się tam warsztaty brafittingu, czyli dopasowywania bielizny, połączone z konsultacjami dotyczącymi pielęgnacji i zdrowia biustu. Wydarzenie w formie kobiecego spotkania poprowadzi prezenterka radia ESKA - Kinga Zdrojewska. Warsztaty szczególnie mogą być pomocne dla kobiet będących po okresie ciąży i karmienia piersią.
Za małe, za duże - dopasuj je

Jak dobrać rozmiar, kształt i rodzaj biustonosza będzie można przekonać się już 23 sierpnia w Silesia City Center. Odbędą się tam otwarte warsztaty brafittingu, które poprowadzą specjalistki zajmujące się profesjonalnie doborem bielizny. Panie będą mogły skonsultować z ekspertkami m.in. krój stanika i rozmiar odpowiedni do ich piersi. Brafitterki doradzą, w jaki sposób ukryć za duży biust i jak podkreślić nie wielkie piersi przy pomocy bielizny.

- Brafitting to niemal tajemna wiedza, okazuje się bowiem, że większość z nas przez całe życie chodzi ze źle dopasowanym biustonoszem, który uwiera, nie podkreśla kształtów, a najczęściej jest za mały. Do brafitterki natomiast chodzimy rzadko, zdając się bardziej na swój gust. A to błąd, bo źle dobrana bielizna wpływa na nasze samopoczucie, pewności siebie, a nawet zdrowie - mówi Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center. Stąd pomysł na spotkanie w kobiecym gronie. Specjalnie na jego potrzeby na Placu Śląskim staną przymierzalnie, będzie można na miejscu dopasować bieliznę, mierząc różne modele. Przez cały czas do dyspozycji kobiet będą także brafitterki marek Dalia oraz Obsession. Ale na brafittingu się nie skończy.

Specjaliści pomogą dobrać CI odpowiedni biustonosz oraz doradzą jak dbać o piersi po okresie ciąży

Porady lekarzy i kosmetologów

Uczestniczki spotkania będą mogły także uzyskać porady kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej z gabinetu Body Care Clinic w Katowicach. Doradzą oni, w jaki sposób pielęgnować biust, dbać o jego skórę np. po okresie ciąży i karmienia  oraz w jaki sposób nieinwazyjnie można go… podnieść.  Z kolei porad z zakresu zdrowia piersi udzielał będzie doktor Marek Pabian z Galerii Zdrowia „Medica” w Chorzowie. Kobiety dowiedzą się, w jaki sposób samodzielnie badać piersi, a także do kogo zwrócić się po pomoc w razie wykrycia zmiany. - To pierwsze tego typu spotkanie na Śląsku poświęcone w całości tematyce biustu. Pokażemy, w co się ubrać, żeby poczuć się sexy, jak pielęgnować piersi, nie zabraknie także wskazówek zdrowotnych, związanych z ważna dla kobiet profilaktyką raka piersi - mówi Ewa Marcinek.

Spotkaniu towarzyszyć będzie także akcja rabatowa w salonach z bielizną. Zniżki przygotował m.in. Triumph, Eva Minge&Esotiq, Dalia i Obsession.

BRAFITTIG
23 sierpnia godz. 12-16
Plac Śląski, Silesia City Center
Wstęp wolny

Więcej: www.silesiacitycenter.com.pl

Czytaj również: Porady dla rodziców

1 komentarz:

  1. Zawsze warto skorzystać z porad brafitterki, zwłaszcza, gdy jest się niezadowolonym z biustu,gdyż może się okazać, że po prostu źle dobieraliśmy stanik.

    OdpowiedzUsuń