poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Euro Moda - komis dziecięcy z zabawkami z Londynu

W sklepie Euro Moda znajdziecie
używane zabawki
Jeśli szukacie tanich zabawek w całkiem dobrym stanie oraz przyzwoitej cenie musicie koniecznie udać się do sklepu odzieżowego Euro Moda. Sklep mieści się na rogu ulic Damrota oraz Krakowskiej, w którym głównym asortymentem jest odzież używana z Anglii i Irlandii. Jednak oprócz wspomnianej odzieży znajdziecie duży wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku.


Wśród zabawek znajdziecie mnóstwo niewielkich samochodzików, motorów oraz zwierzątek. Dodatkowo możecie wybierać w szerokiej gamie zabawek grających typu elektroniczne gitary itp. Są tutaj także zabawki edukacyjne podobne do opisywanej przeze mnie jakiś czas temu Muli z IKEI.

Ceny przystępne, choć po niektórych zabawkach widać nie tyle znak czasu, ile ich faktyczną używalność przez jego właściciela ;-) Większość zabawek była czysta, ale zdarzyły się takie, których nie bardzo chciałbym wziąć do rąk a tym bardziej kupić je mojemu dziecku. Stąd też mała uwaga, aby zabawki były dokładnie czyszczone przed wystawieniem ich do sprzedaży.

Sklep regularnie dostarcza nowe zabawki najczęściej w soboty. Wiele z nich pochodzi podobnie jak odzież z Londynu.

Wejście do komisu Euro Moda od strony PKP
Każda zabawka jest oznaczona ceną zatem nie będziecie mieć problemów z oceną jej wartości. Co prawda nie kupiłem jeszcze niczego w tym sklepie, ale sądzę, że można się w razie potrzeby potargować co do ostatecznej kwoty ;-)

Sklep czynny jest od poniedziałku - soboty w godz. 9:00 - 18:30 oraz w niedziele handlowe od 10:00. Jeśli chcecie oddać zabawki w komis skontaktujcie się ze sklepem telefonicznie: 509 987 987

Czytaj również: Komisy dziecięce w Opolu


1 komentarz:

  1. Szkoda, że nie ma takich informacji z polskich miast. A przydałyby się. Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń