poniedziałek, 20 października 2014

Konkurs dla rodziców: WYGRAJ KOKON DLA NIEMOWLAKA :-)


Po raz pierwszy na naszym blogu pojawia się konkurs dla naszych czytelników :-) Jest Was coraz więcej za co serdecznie dziękujemy i chcielibyśmy się odwdzięczyć Wam za zaufanie jakim obdarzyliście blog Położna w Opolu :-) Możecie spodziewać się w przyszłości konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zatem warto uważnie śledzić nas również na Facebooku, gdzie pojawiać się będą informacje konkursowe :-) Pierwszy konkurs organizowany jest wspólnie ze sklepem SŁOŃ będącym największym sklepem z akcesoriami dla dzieci w Łodzi :-) Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? O tym piszemy poniżej :-)Opis nagrody


Do wygrania 3 kokony dla niemowlaka. 

Kokon to produkt dla Malucha, który tuż po porodzie potrzebuje bliskości z Mamą, Tatą. Nasz innowacyjny produkt służy do okrycia Maluszka tuż po porodzie, tak aby organizm się nie wychłodził, ale także aby nie blokować pierwszego kontaktu skóra- do skóry. Dlatego też Kokon wygląda jak "woreczek", który jest nie do końca uszyty- brak dokładnego owinięcia Maluszka tak jak to wstępuje we wszelkiego rodzaju otulaczach, pieluchach, kocykach, różkach/betach.

Produkt idelanie nadaje się w sytuacjach kiedy Maluszek przebywa w inkubatorze. Wykonany od strony wewnętrznej z bawełny oraz zewnętrznej grubej flaneli, pozwoli na ogrzanie Maluszka gdy wyjmiemy Go z inkubatora.

Kokon świetnie nadaje się podczas kangurowania. Kiedy występuje ogromna potrzeba bliskości, poczucia bezpieczeństwa, ale też i wsłuchiwania się Malucha w bicie serca Mamy, rozpoznawania zapachu czy ogrzewania ciepłem Mamy/ Taty- nasz produkt idealnie ułatwi wykonywanie tego procesu oraz zapewni odpowiedni komfort zarówno Maluszka jak i Rodzica.

Kokon jest naszym polskim produktem, produkowanym przez nasz sklep. Kokon jest wzorem przemysłowym zastrzeżonym na całą Unię Europejską. Występują dwa rozmiary: S i L (S to rozmiar dla drobnego, niezbyt długiego Malucha)

Zasady konkursu


Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • polubić Funpage Położna w Opolu wraz z konkursowym postem. 
  • polubić Funpage Sklepu Słoń
  • wśród wszystkich osób, które poprawnie wykonają zadanie wylosujemy trzy osoby, którym fundator prześle drogą pocztową kokony. Koszty przesyłki ponosi sklep dziecięcy Słoń.
  • nagrody nie podlegają żadnej wymianie. 
  • konkurs trwa do 26 października 2014, a wyniki zostaną ogłoszone na tablicy FB do 7 dni od zakończenia konkursu.

Fundator nagrody


Sklep dziecięcy Słoń
ul. Pojezierska 99A
Łódź
www.slonsklep.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz