poniedziałek, 8 grudnia 2014

Seria kolorowanek polsko-angielskich dla dzieci

Książeczki edukacyjne dla dziecka
Zbliżają się dużymi krokami Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi przybywa pomysłów na prezenty dla dzieci. Dziś zaprezentujemy pomysł na prezent, który łączy w sobie elementy zabawy, edukacji oraz nauki języków obcych. Co istotne, prezent, którego koszty nie obciążą Waszego budżetu :-)


Nauka i zabawa w jednym


Seria książeczek dla dzieci powyżej 2 roku życia zatytułowanych "Kolorowanki polsko-angielskie" to idealny pomysł na prezent dla dziecka.

Dzięki tej książeczce dziecko przyswaja pisownie aż 20 polskich i 20 angielskich wyrazów. Dzieje się to podczas zabawy i kolorowania. Autorzy książeczek wykorzystali efektywne techniki pamięciowe. W słowniczku dziecko nakleja naklejki , które odwzorowują znaczenie zapisanych obok siebie polskich i angielskich słów, a także dopasowuje flagi do wyrazów.

Maluszki mogą to robić z pomocą osoby dorosłej, a dzieci starsze- samodzielnie.  Aby znaleźć podpowiedź, gdzie dokleić obrazek, by znaleźć podpowiedź, gdzie dokleić obrazek lub flagę, wystarczy uważnie przejrzeć karty kolorowanki.

W skład serii wchodzi kilka książeczek poświęconych m.in. warzywom i owocom, zwierzętom czy też wakacjom.

Gdzie kupić?


Każda książeczka to wydatek rzędu ok. 5 złotych, a zatem sami przyznacie, że zakup całej serii, który kosztować będzie Was ok. 20 zł to wydatek warty swojej jakości :-)

14,37 zł za trzy książeczki

Książeczki możecie zakupić przede wszystkim w sieci hipermarketów AUCHAN bądź też w EMPIK-u.


Czytaj również: Prezenty dla dzieci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz