wtorek, 16 grudnia 2014

Trzy cudowne prezenty pod choinkę dla Twojego dziecka

Muzyka dla Twojego dziecka
Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się nad prezentem dla swojego dziecka pod choinkę, mamy dla Was nieco odmienne propozycje aniżeli tradycyjne zabawki :-) Co powiecie na płyty z muzyką skomponowaną wyłącznie dla dzieci? Muzyką, która uczy, bawi oraz pozwala zagospodarować czas dziecku? :-)Wybraliśmy dla Was trzy płyty z muzyką dla dzieci, które po pierwsze idealnie wpiszą się nie tylko w świąteczną atmosferę, ale przede wszystkim posłużą dłużej niż standardowa zabawka. Zatem jeśli założyliście w swoim budżecie wydatek 125 zł na prezenty dla swoich pociech, mamy dla Was kilka propozycji, które nie rozerwą Waszych portfeli :-)

Sing Along - znane hity w angielskim wydaniu


Pierwszym album, które polecamy z pełną odpowiedzialnością jest płyta Sing Along - Śpiewające dziecko. Muzyczna zabawa dla Twojego dziecka nie będzie miała końca :-) Znane i lubiane przez wszystkie dzieci piosenki w wersji angielskiej tj. Old MacDonald Had a Farm czy Three Blind Mice, to idealny pomysł na wspólne śpiewy i zabawę z dziećmi.Płyta dostępna jest w sklepie z muzyką relaksacyjną Solitudes w promocyjnej cenie 45 zł! Naprawdę warto :-)Mozart dla umysłu dziecka


Druga płyta, która śmiało możemy polecić każdemu rodzicowi. Prawdziwa relaksacja, zabawa i nauka w jednym. Muzyka z tego albumu to ponadczasowe kompozycje Mozarta, które oczarują Was swoim pięknem. Płyta idealnie nadaje się do kreatywnej zabawy dla niemowląt oraz dzieci bez ograniczeń wiekowych. Również płytę polecamy dla przyszłych mam :-) Mozart dla umysłu dziecka dostępny jest w sklepie Solitudes w promocyjnej cenie 35 zł!
To My Child - Dla mojego dziecka


Trzecia płyta dedykowana jest dzieciom od rodziców i zawiera piosenki nie tylko dla dzieci :-) Znajdziecie na nie idealne kompozycje, zarówno do słuchania jak i wspólnego śpiewania. Zestaw 15 optymistycznych, pełnych radości życia piosenek w delikatnym wykonaniu – z pewnością przypadną one do gustu zarówno całkiem małym jak i nieco starszym słuchaczom. U najmłodszych mogą stanowić muzyczne tło do spokojnej zabawy. U nieco starszych – może również służyć jako pomoc przy nauce języka angielskiego. Doskonały pomysł na prezent – zarówno dla dzieci jak i rodziców. Niestety wszystkie piosenki wykonane sa w wersji angielskiej.

Album można zakupić w promocyjnej cenie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz