poniedziałek, 28 lipca 2014

Lipcowa promocja mleka Bebilon na Allegro

Mleko Bebilon kupisz już za 42 zł/op
No i doczekaliśmy się promocji mleka modyfikowanego Bebilon Junior Pronutra na platformie sprzedażowej Allegro. Autoryzowany sklep Nutricia przygotował dla swoich klientów zestawy mleka w atrakcyjnych cenach z bezpłatną dostawą kurierską! Sprawdzcie szczegóły promocji poniżej.


W promocji możecie zakupić mleko Bebilon 2,3 oraz 4 w opakowania 800 oraz 1200g. Nutricia zwyczajowo przygotowuje promocyjne sześciopaki, które zakupicie w cenie 330 zł za duże opakowanie 1200g oraz 252 zł za małe opakowanie 800g.

Z pewnością niektórych z Was ucieszy fakt, iż można zakupić w jednym zestawie 3 opakowania mleka 2 oraz 3 lub 3 i 4, jeśli Wasze dzieci powoli przygotowują się do przejścia na wyższy poziom ucztowania ;-) Cena podobnie jak za 6 opakowań jednego rodzaju mleka pozostaje bez zmian - 252 zł.

Śpieszcie się do zakupu, ponieważ zestawy promocyjne Bebilona zawsze szybko znikają. Nie inaczej jest w obecnej sytuacji, a promocja jest ograniczona ilościowo.

Średnia cena w zestawie wynosi 42 zł przy małych opakowaniach oraz 55 zł przy dużych. Biorąc pod uwagę bezpłatną dostawę do domu, grzechem byłoby nie skorzystać z oferty Nutricii.

Pełną ofertę promocyjną znajdziecie tutaj.

Czytaj również: Lipcowe promocje pieluszek Pampers


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz