sobota, 12 lipca 2014

Wyprzedaż w opolskim Realu trwa!

Bidony dla dzieci z nadrukiem
 imienia za jedyne 15 zł
Od kilku dni hipermarket Real przy ul. Sosnkowskiego w Opolu wprowadził do oferty wyprzedażowej nowe produkty. Prawdopodobnie ma to związek ze zmianą marki na Auchan lub też zapełnieniem półek towarem pochodzącym z nieistniejącego już Reala z Centrum Handlowego Karolinka przy ul. Wrocławskiej. Nie zmienia to jednak faktu, że tym razem Real przygotował większy wybór rzeczy, które można kupić w okazjonalnej cenie w tym sporo zabawek dla dzieci.


Podział cenowy


Wyprzedaż rozpoczyna się od 10 zł za konkretny towar a kończy się na kwocie 50 zł. Towary ułożone są na specjalnych paletach, gdzie znajdziecie dosłownie wszystko. Oczywiście warto zwracać uwagę na ceny pierwotne, gdyż zdarzają się towary, które rzekomo zostały przecenione z wyższej ceny, a pod spodem widnieje cena...niższa ;-) Jednak to sporadyczne przypadki.

Część towarów w wyprzedaży za 30 zł

Wśród ofert można wyróżnić maskotki Elmo, które twardo trzymały się ceny 50-60 zł a dziś może je kupić za jedyne 30 zł. To co mi wpadło w oko to specjalne metalowe bidony z gumową obwolutą i nadrukiem imienia Waszego dziecka w cenie 15 zł. Spory wybór imion z pośród których niestety nie było imienia Kuba... Cena jest bardzo atrakcyjna ponieważ jakiś miesiąc wcześniej polowałem na ten bidon, którego cena wynosiła 30 zł. Również za 15 zł zakupicie solidne pudełka na zabawki z rysunkowymi postaciami.

Towary w wyprzedaży w Realu w cenie 40 zł

Dla osób, które wybierają się w podróż lub na wakacje polecam przejrzeć ofertę plecaków i toreb turystycznych, które można zakupić 50% taniej od cen standardowych! Dodatkowo można zakupić torby listonoszki w przystępnych cenach.

Czytaj również: Nadchodzi czas Auchan w Opolu. Real wyprzedaje towar!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz