niedziela, 20 lipca 2014

Pieluchy Huggies Little Swimmers do pływania

Pieluszki do pływania 30% taniej
 w Kauflandzie
Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów nad akweny wodne. Jeśli Wy również spędzacie wakacje nad wodą pamiętajcie o zakupieniu dla Waszych maluchów specjalnych pieluszek, które mogą być używane przez dziecko w wodzie. Jednorazowe majteczki do pływania Huggies Little Swimmers przeznaczone są dla dzieci, które są aktywne i które lubią radośnie spędzać czas bawiąc się w wodzie. Ich unikalny superchłonny wkład nie pęcznieje w wodzie. Przyjrzałem się cenom wodnych pieluszek w kilku opolskich cenach i ku mojemu zdziwieniu najkorzystniej wypadł Kaufland!  Szczegóły przedstawiam poniżej.


Promocja pieluszek do pływania w Kauflandzie


Podczas drobnych zakupów jak zwykle pojawiłem się w alejce z artykułami dziecięcymi i ku mojemu zaskoczeniu ujrzałem świetną promocję na pieluchy do pływania Huggies. Kaufland oferuje opakowanie pieluszek, gdzie znajduje się 12 sztuk w cenie 16,09 zł! To aż 30% taniej aniżeli standardowa cena ok. 21 złotych. Nawet stała cena jest niższa od tej, która oferowana jest w Realu, gdzie te same pieluchy można zakupić w cenie 24,95 zł. Oczywiście dostępne są wszystkie rozmiary.

W realu kupicie pieluszki do pływania w cenie 24,95 zł

Nieco drożej zakupicie te same pieluszki w Tesco w cenie 24,99 zł.

Warto śpieszyć się do Kauflanda ponieważ jak zauważyliście zapewne na załączonym zdjęciu, pieluszki schodzą jak ciepłe bułeczki. Bardzo ciekawa promocja Kauflanda szczególnie, że rodzice w okresie wakacyjnym i tak musieliby zainwestować w majteczki do pływania bez względu na cenę promocyjną. Wielkie brawa dla Kauflanda :-)

Czytaj również: Pieluchomajtki dla dzieci - porównanie cen


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz