wtorek, 22 kwietnia 2014

Kubuś Go! hitem tygodnia w Netto!

Super promocja soków Kubuś
w Netto
Dziś wystartowała ciekawa promocja w sieci NETTO, dzięki której możecie zakupić 6-cio pak soków Kubuś Go! w cenie 7,99 zł! W skład paczuszki soków wchodzi 5x300 ml oraz 1x300 ml gratis! Pojedyncza cena kształtuje się zatem w okolicy 1,33 zł co stanowi bardzo atrakcyjną propozycję w stosunku do ceny pierwotnej oraz pojedynczego soku. To jeszcze nie koniec niespodzianek, ponieważ dziś zakupiłem zestaw soków i jak się okazało cena nie była jedyną niespodzianką :-)


Na promocyjnym zdjęciu w gazetce Netto widać zafoliowany 6-cio pak i ani słowa więcej o dodatkowych niespodziankach. Rano okazało się, że soczki zapakowane są w kartonowe opakowanie wraz ze specjalnym uchwytem (coś na wzór zestawów piwnych)  a w środku znajdują się: specjalny fartuszek z obrazkami Kubusia, który może służyć jako ochrona przed ubrudzeniem np. podczas malowania farbkami oraz kolorowanka :-)


Przyznacie sami, że to prawdziwy Hit tygodnia a zatem ruszajcie do sklepów Netto zanim wykupią cały asortyment ;-) Dodam, że w opolskim Netto przy ul. Oleskiej zauważyłem tylko soczki o smaku bananowo-marchwiowo-jabłkowym, ale może znajdziecie inne smaki :-)

Promocja trwa od 17-27 kwietnia 2014 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz