niedziela, 20 kwietnia 2014

Jak wybrać najlepszy wózek spacerowy?

Wybór specerówki to trudna
decyzja :-) [maxi-cosi.com]
Wybór odpowiedniego wózka spacerówki to dość często spory dylemat przed, którym stajemy podczas zakupu. Przed ostatecznym wyborem wózka, który będzie odpowiedni do Twojego stylu życia odpowiesz sobie na kilka ważnych pytań, które pomogą podjąć słuszną decyzję :-)


Która spacerówka?

Niektóre spacerówki są idealne na zakupy, a inne do podróżowania środkami transportu publicznego. Są spacerówki o sportowym wyglądzie, bardzo praktyczne, szybko skłądające się, a nawet takie, które są wyposażone w regulowane zawieszenie. Tak naprawdę, jest wiele do przeanalizowania - a to wszystko jeszcze przed wyborem koloru. Poniżej prezentujemy kilka ważnych kwestii, których rozważenie pomorze Wam w wyborze wózka najlepiej odpowiadającego Waszym potrzebom

Gdzie najczęściej będziesz spacerować?

Na wyboiste, kręte drogi - lub na leśne ścieżki czy nawet plaże - najlepsza będzie spacerówka z regulowanym zawieszeniem oraz dużymi, solidnymi kołami. Z kolei pasaże handlowe wymagają mniejszych kół, może z opcją obrotową, aby łatwo Wam było manewrować w tłumie.

Jak często będziesz nosić lub podnosić wózek?

Czy często będziesz wkładać stelaż lub spacerówkę do samochodu i wyjmować ją? A czy będziesz często ją nosić po schodach? Jeżeli tak, będzie Wam potrzenmy lekki wózek, który można także szybko złożyć i rozłożyć.

Jak wysoka jesteś Ty i Twój partner?

Jeżeli pomiędzy Tobą a Twoim partnerem jest spora różnica wzrostu, będzie Wam potrzebna spacerówka z regulowaną wysokością rączki.

Jakie akcesoria są dostępne?

Po zastnanowieniu się, czego potrzebujesz (i chcesz) oraz sporządzeniu listy wszystkich swoich wymagań, znalezienie w pełni idealnego wózka może okazać się trudne. I tutaj rozpoczyna się rola akcesoriów. Oczywiście będą parasoli i pelerynki, ale co z pałąkami i torbami na akcesoria? :-)

Najważniejsze jednak, abyście nie zapominali o swoim osobistym guście i stylu przy wyborze spacerówki, abyście czuli się z wózkiem swobodnie i dumnie wozili swojego malucha :-)


Czytaj również: Wózek Tako Mohican Captiva
                        Wózek spacerowy Espiro Metro

Źródło: Maxi-Cosi Edycja 2013.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz