środa, 9 kwietnia 2014

Muzyka relaksacyjna dla dzieci taniej z kartą "Opolska Rodzina"

Muzyka dla dzieci w programie
Karta Opolska Rodzina
Od 1 marca 2014 roku mieszkańcy Opola mogą korzystać z karty "Opolska Rodzina", o czym wspominałem tutaj. Kilka dni temu do Partnerów oferujących zniżki dołączyło opolskie wydawnictwo Press&Media, które jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnej muzyki relaksacyjnej m.in. dla dzieci. Co zaoferowało wydawnictwo dla uczestników programu?

Muzyka relaksacyjna z rabatem

Dzięki karcie możecie skorzystać z 10% rabatu na zakup profesjonalnej muzyki relaksacyjnej z dwóch światowych kolekcji. Pierwsza kolekcja Solitudes to czołówka rynku światowej muzyki relaksacyjnej rodem z Kanady, której twórcą był Dan Gibson, uważany za "ojca muzyki relaksacyjnej". Sklep oferuje bogaty repertuar muzyczny dla odbiorców  w każdym wieku. Znajdziemy tutaj muzykę z całego świata zarówno instrumentalna, jak i muzykę połączoną z odgłosami natury. Wśród płyt odnajdziemy szeroki wybór albumów dedykowanych dzieciom. Muzyka dla dzieci to prawdziwa specjalność tego sklepu. Światowej sławy kołysanki w najlepszym wykonaniu połączone z odgłosami natury oraz muzyką poważną powodują, że rodzice chętnie sięgają po produkty sygnowane marką Solitudes. Prawdziwymi hitami są albumy Kołysanka czułych snów oraz Mozart dla umysłu dziecka, które szczerze polecam :-)


Druga kolekcja muzyki relaksacyjnej, która została objęta 10% rabatem to kolekcja VTM Dr.Stein. Prawdziwa muzykoterapia w najlepszym wydaniu sygnowana nazwiskiem jednego z najbardziej znanych psychologów i muzykoterapeutów w Niemczech Dr. Arnd Steina. Tutaj również znajdziemy szeroki wybór płyt choć już nie tak bogaty jak przy okazji kolekcji Solitudes.


Kamykowa gra HusBao

Rabat również naliczany jest przy zakupie gry dla dzieci określanej mianem Kamykowej gry HusBao.W tym przypadku możemy liczyć na 5% rabatu. HusBao to gra strategiczna, towarzyska, edukacyjna planszowa gra umysłowa pochodząca z rodziny Mancala dla dzieci i dorosłych. Cena gry jest dość wysoka, aczkolwiek jakoś jej wykonania jest faktycznie na najwyższym poziomie ponieważ gra została wykonana z drewna samena samenis pochodzącego z Afryki, a szlachetne kamienie, które są częścią gry sprowadzane są z Indii. Gra może stanowić świetny prezent urodzinowy lub świąteczny dla naszego dziecka.Studio nagrań dla dzieci b24

Wydawnictwo Press&Media oferuje również wysoki, bo aż 50% rabat na godzinę profesjonalnej sesji nagraniowej w studiu b24. Rodzice, którzy chcą spełnić marzenia muzyczne swoich dzieci z pewnością będą usatysfakcjonowani tą propozycją :-) Więcej o studiu możecie przeczytać tutaj.

Rabat naliczany jest przy zakupie płyt oraz gry w siedzibie wydawnictwa Press&Media mieszczącego się przy ul. Powstańców Śl. 32a/1. Wydawnictwo czynne jest od poniedziałku - piątku w godzinach od 7:30-16:00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz