wtorek, 15 kwietnia 2014

Kwietniowa promocja mleka BEBILON na Allegro

Super promocja na mleko Bebilon
Autoryzowany sklep Nutricia na platformie Allegro wprowadził ceny promocyjne na zestawy mleka modyfikowanego BEBILON. Ceny są naprawdę atrakcyjne co pokazuje ilość zakupionych opakowań. Liczba zestawów jest ograniczona zatem warto się pośpieszyć. Szczegóły przedstawiam poniżej.


Mleko można zakupić dla dzieci w różnym wieku. Przykładowo 6 zestawów Bebilona 2 Pronutra po 800g możecie zakupić w cenie 237 zł zamiast 258 zł! Już ponad 115 osób zdecydowało się na zakup tymbardziej, że możecie otrzymać mleko zupełnie gratis jeśli chodzi o dostawę! Zestaw przesyłany jest bezpłatnie kurierem pod wskazany adres! Trudno o lepszą okazję do zakupu :-)

Największym hitem jest 6 zestawów Bebilona 2 Pronutra po 1200g w cenie 321 zł zamiast 348 zł :-) Ten promocyjny zestaw mlek zakupiło już ponad 240 osób!

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Więcej ofert promocyjnych znajdziecie w autoryzowanym sklepie Nutricia na Allegro poniżej:


Również w Strefie okazji Allegro możecie zakupić zestawy Bebilona  w bardzo korzystnych cenach. Apteka Słoneczko z Zakopanego sprzedaje po 6 zestawów mleka modyfikowanego w niskich cenach. Co ciekawe przesyłka kurierska jest bezpłatna zatem oferta warta jest uwagi.  Oferta obowiązuje do 25 kwietnia. Przedstawiam przykładowe oferty apteki tutaj.

Czytaj również: Sklep firmowy Nutricia. Czy naprawdę istnieje?
                        Strefa marek: Bebiko, Bobovita, Bebilon, Pampers... Czy warto?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz