czwartek, 10 kwietnia 2014

3 x więcej punktów Payback na Allegro na Wielkanoc

3x więcej punktów Payback
na Allegro
Dziś otrzymałem wiadomość od programu Payback, dzięki której każdy kto aktywuje specjalny kupon otrzyma 3 x więcej punktów podczas zakupów na Allegro. W jaki sposób dokonać aktywacji i do kiedy trwa promocja przeczytacie w dalszej części.


Promocja potrójnych punktów za dokonane zakupy na platformie Allegro trwa do 22 kwietnia. Idealnie się składa, ponieważ zbliża się Wielkanoc i zapewne każdy z nas chciałby zrobić jakiś prezent swoim dzieciom od zająca ;-) Jest to zatem doskonała okazja do zyskania dodatkowych punktów w programie Payback.

Aby aktywować specjalny kupon należy bądź to odebrać wiadomość e-mail, którą dziś rozsyłał Payback na skrzynki pocztowe (oczywiście jeśli zarejetsrowaliście opcję Newslettera) lub też aktywować kupona poprzez link tutaj. Przygotujcie kartę Payback, aby wpisać Wasz numer karty. Punkty zostaną naliczone w momencie, gdy łączna kwota zakupów wynisie minimum 70 zł.

Pamiętajcie o nowych zasadach zbierania punktów na Allegro. Aby zebrać punkty należy rozpocząć zakupy od adresu allegro.payback.pl

Udanych zakupów :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz