sobota, 14 czerwca 2014

Kupony rabatowe na Allegro, super okazje na zakupach grupowych: SMYK, ITAKA, LEGOLAND...

Kupon rabatowy do SMYKA
Któż z nas nie uwielbia kuponów rabatowych czy kart podarunkowych? ;-) W dodatku jeśli jesteśmy zdecydowani na dokonanie zakupów w konkretnym sklepie stacjonarnym lub internetowym, wspominane kupony rabatowe z pewnością mogą nam się przydać. Gdzie szukać ciekawych okazji? Z pewnością jednym z takich miejsc jest platforma sprzedażowa Allegro, która stworzyła specjalną zakładkę Kupony podzieloną na kilka kategorii.


ALLEGRO - podwójne okazje

Wybór kuponów rabatowych jest całkiem spory i różnorodny. Najczęściej kupowałem kupony zniżkowe do sieci sklepów dziecięcych SMYK, których rabat wynosi 10 lub 15% od całości dokonanych zakupów.

Wśród kuponów możecie znaleźć szeroki wybór tanich kart podarunkowych lub biletów np. na wejście z dziećmi do Legolandu czy Heide Parku. Przykładowo można znaleźć oferty kart podarunkowych w SMYK-u o wartości 500 zł w cenie 425 zł! 75 zł oszczędności w przypadku zakupu wózka lub łóżeczka jest warte uwagi :-) Często sprzedający wystawiają zakupione wcześniej oferty z portali grupowych zakupów, których cena jest jeszcze pomniejszona od tej pierwotnej.


Fast Deal

FastDeal to platforma zakupowa, umożliwiająca zakup rozmaitych usług i towarów w bardzo atrakcyjnej cenie (rabat od 50% wzwyż) przez określony czas. Tutaj warto poszukiwać np. tanich wycieczek rodzinnych, których jest pod dostatkiem.


Frupi.pl

Serwis zakupów grupowych oferujący usługi z rabatem sięgającym 90%.

Maxi-Bonus.pl

Odkrywaj z Maxi-Bonusem restauracje, salony urody, miejsca rozrywki i nieznane uroki miasta. Znajdź promocyjne oferty, najwyższe rabaty, bony zniżkowe, kupony, Na tym portalu często można odnaleźć ciekawe oferty edukacyjne np. kursy języków obcych.


Czytaj również: Strefa okazji Allegro - kupuj taniej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz