poniedziałek, 2 czerwca 2014

Nadchodzi czas Auchan w Opolu. Real wyprzedaje towar!

Real zmienia się w Auchan
Już tylko do 26 czerwca w sieci hipermarketów Real będzie można w dalszym ciągu zabierać punkty Payback. Jak zapewne wielu z Was wie Real w Polsce powoli przechodzi do przeszłości. W jego miejsce powstaną hipermarkety Auchan, z czego osobiście się cieszę ponieważ zawsze uważałem, że Auchan na głowę bije zarówno różnorodnością asortymentu jak i lepszymi ofertami promocyjnymi. Jako że zmiany wymagają również pozbycia się towaru zalegającego na półkach od wczoraj można znaleźć w opolskich Realach mnóstwo ciekawych okazji cenowych szczególnie związanych z asortymentem dla dzieci.


Co znajdziecie na wyprzedaży?

Jak to zwykle bywa w tego rodzaju akcjach znajdziecie mnóstwo tzw. pierdółek w dużych skrzyniach, które w większości wypadków w ogóle nie są nam potrzebne do niczego ;-) Wśród wyprzedażowych rzeczy znajdziecie mnóśtwo zabawek oraz maskotek niby w stałych cenach, ale gdy sprawdzicie cenę pod czytnikiem może się okazać, że podana cena jest jeszcze niźsza ;-) Tak było np. z rewelacyjnym basenem dla dzieci w wieku 1-2 latka z dmuchanym daszkiem chroniącym przed słońcem, który miał kosztować ok. 60 zł a po zeskanowaniu ceny ujrzałem miłą niespodziankę. Na wyświetlaczu pojawiła się cena... 20 zł! Trudno się dziwić, że szybko owe baseny schodzą na pniu i w Realu przy ul. Sosnkowskiego zostało ich już tylko kilka sztuk. Jest jednak dużo większy wybór letnich basenów dziecięcych, które także są do nabycia w super cenach.Zabawki w stałej cenie


Znajdziecie duży wybór dmuchanych basenów


Warto pośpieszyć się do Reala i przejrzeć co jeszcze pozostało do kupienia w promocyjnych cenach. Może znajdziecie coś co Was zainteresuje. Można się domyślać, że im bliżej momentu zmiany brandu Reala na Auchan sieć rozpocznie coraz to większe akcje wyprzedażowe, o których poinformuję Was jak tylko coś ciekawego się pojawi :-)

PS. Wielkie otwarcie Auchan w CH Karolinka w Opolu nastąpi 27 czerwca od godz. 8:00!

Zbijamy ceny zawodowo od 27 czerwca w Opolu!

Czytaj również: Otwarcie Auchan w Opolu. Sprawdź na jakie promocje możesz liczyć!
                           Aktualne gazetki promocyjne Auchan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz