środa, 25 czerwca 2014

Kołysanka dla dziecka z przepięknym wokalem

Kołysanka dla dziecka od Fisher-Price
Kilka dni temu w moje ręce trafił przepiękny album z kołysankami dla dzieci z serii Fisher-Price Music Series. Już jakiś czas temu prezentowałem dedykowane płyty muzyczne dla noworodków i niemowlaków, ale ta płyta wyjątkowo mnie urzekła, być może z prozaicznego faktu jakim jest delikatny i kojący wokal, który wspomaga zasypianie :-)


Kołysanka dla dziecka 2CD Fisher-Price

Przez całe dzieciństwo, od najmłodszych lat aż do przedszkola słuchanie muzyki i śpiewanie zapewnia dzieciom komfort, podstawy języka, nauki oraz interakcji społecznej. Seria Fisher Price Music została przygotowana przez najwybitniejszych muzykoterapeutów Dr. Lee Bartela oraz Dr Lindę Cameron, tak aby pomagała dzieciom bawić się oraz wzbogacać ich wnętrze duchowe. Starannie wyselekcjonowane utwory opracowane zgodnie z naukowymi zasadami psychologii sprawią pozwolą Waszemu dziecku bawić się, śpiewać oraz uczyć nowych rzeczy.


Album składa się z dwóch odrębnych płyt. Pierwsza to Delikatne kołysanki z wokalem a druga to muzyka oparta na klasycznych utworach mistrzów muzyki klasycznej. Łączny czas obu płyt wynosi 104 minuty.

Zapraszam serdecznie do wysłuchania fragmentów Kołysanek dla dziecka:Płytę możecie zakupić m.in. w siedzibie dystrybutora Wydawnictwa Press&Media mieszczącego się przy ul. Powstańców Śl. 32a/1 w Opolu.

Czytaj również: Leśne kołysanki od Fisher Price

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz