poniedziałek, 9 czerwca 2014

Muzyka do zabawy dla dzieci od Fisher-Price

Muzyka do snu i zabawy dla dzieci
Przepiękny album muzyczny pojawił się w sklepie z muzyką relaksacyjną Solitudes.pl z Opola. Jest nim zestaw dwóch płyt "Naturalne kołysanki i więcej", na którym znajdziecie kołysanki dla Waszych pociech z elementami odgłosów natury oraz muzykę do zabawy opartą o światowe dziecięce przeboje.


Muzyka do zabawy

Przez całe dzieciństwo, od najmłodszych lat do przedszkola śpiewano dzieciom kołysanki, a muzyka zapewniała komfort, podstawy nauki języka oraz interakcji fizycznej.

Pierwsza płyta zatytułowana Playtime Rhytms to wspaniały sposób na umilenie zabawy z naszymi dziećmi. Niezwykle żywe i nastrojowe utwory instrumentalne znane z popularnych programów telewizyjnych czy bajek (m.in. Five Little Monkeys) sprawią, że zabawa nabierze jeszcze większego rozmachu :-) Wystarczy posłuchać przez chwilę tej płyty, aby pozytywny nastrój zagościł w Waszych sercach i domach :-)


Naturalne kołysanki

Na drugiej płycie znajdziecie przepiękne kołysanki z elementami odgłosów natury, które uspokoją Wasze dziecko i zrelaksują przed snem. Starannie wyselekcjonowane utwory perfekcyjnie zaaranżowane przez Steve'a Wingfield'a sprawią, że Wasza pociecha uśnie bez żadnych problemów :-)

Zestaw płyt można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie 59,50 zł :-)

Zapraszamy do muzycznego świata Fisher-Price oraz Solitudes :-)

Więcej muzyki dla dzieci znajdziecie m.in. na Allegro:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz