wtorek, 24 czerwca 2014

Wyjątkowa promocja z Rossnę tylko przez 2 dni!

Wyjątkowa promocja Rossmanna
na mleko Bebilon
Tylko w dniach od 24-26.06.2014 Rossmann przygotował "Wyjątkową promocję z kartą Rossnę". Posiadacze karty, o której pisałem tutaj mają niebywałą okazję zakupić trzy różne produkty w wyjątkowych cenach. Promocja dotyczy mleka modyfikowanego Bebilon 1200g oraz deserków BoboVita oraz obiadków. Szczegóły promocji przedstawiam poniżej :-)


Mleko modyfikowane Bebilon 2,3,4 1200g

Okazując kartę Rossnę przy kasie kupicie mleko w ceni 54,99 zł zamiast 69, 99 zł! Przyznam, że oferta rewelacyjna i na Waszym miejscu pośpieszyłbym się do Rossmanna ;-) Przy okazji porównałem ceny tego samego mleka na Allegro i wychodzi na to, że można kupić Bebilona nieco taniej w zestawach po 6 sztuk. Wówczas cena wyniesie 54,25 zł/opakowanie. Pojedyncze opakowania kosztują nieco drożej, aczkolwiek i tak są tańsze aniżeli standardowa cena mleka w Rossmannie.


Deserek lub obiadek BoboVita

Okazując kartę przy kasie kupicie drugi z powyższych produktów taniej aż o 50%! Może nie jest to aż tak rewelacyjna oferta jak ta związana z mlekiem, ale również godna uwagi ;-) Deserki mleczne oraz obiadki BoboVita znajdziecie również w autoryzowanym sklepie Nutricia w Strefie Marek Allegro o czym pisałem tutaj.

Czytaj również: Strefa marek Allegro. Kupuj taniej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz