czwartek, 26 czerwca 2014

III Opolski Piknik Wcześniaka już 29 czerwca

Program III Pikniku Wcześniaka
w w Opolu
Fundacja Harmonia Życia działająca  od stycznia 2012 roku w Opolu organizuje trzecią edycje Pikniku Wcześniaka. Wraz z Oddziałem Patologii Noworodków i Wcześniaków Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu oraz Państwową Medyczną Szkołą Zawodową organizatorzy zapraszają serdecznie do udziału w III Opolskim Pikniku Wcześniaka, którego start zaplanowano na niedzielę i godz. 14:00.


Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Piraci na wyspie skarbów" i odbędzie się na terenie Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu przy ul. Katowickiej 68.

 W programie m.in.:
  • rejs po przygodę z kapitanem
  • plaża pełna skarbów
  • malowanie buziek i pirackie tatuaże
  • pirackie opowieści (czytanie bajek)
  • konkursy plastyczne
  • kuchnia piracka

NOWOŚĆ: spotkanie specjalistów żywieniowych z rodzicami: "Skąd się biorą dzieci niejadki? oraz rodziców z rodzicami "Wcześniak w domu i co dalej?

Na scenie muzycznej pojawią się zespoły: North Cape i Shantażyści, a udział w pikniku jest oczywiście bezpłatny.

Celem spotkania jest integracja rodzin dzieci urodzonych przedwcześnie w Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym i Noworodków w Opolu, hospitalizowanych w oddziale Patologi Noworodków i Wcześniaków.

Zgłoszenia w pikniku można przesyłać pod adres piknikwczesniaka@o2.pl a więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.ginekologia.opole.pl oraz www.harmoniazycia.com 

Czytaj również: Szpital położniczy w Opolu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz